No 31. jūnija līdz 2. augustam Engurē notika Latvijas Kausa burāšanā piektais posms. Sacensībās Jūrmalu pārstāvēja Jūrmalas Sporta skolas audzēkņi.

image

Jūrmalas Sporta skolas audzēkņi Engurē ieradās no nometnes Rojā. “Optimist” klasē piedalījās tikai pieci jaunākie burātāji, jo astoņi stiprākie devās uz Tallinu, lai piedalītos 44. starptautiskajā “Spinaker” regatē.

Sacensībās vējš bija ļoti stiprs un jaunie burātāji bija saguruši no intensīvajiem treniņiem Rojā, toties visi mazie burātāji pieveica visus deviņus braucienus. Gustavs Plato tikai pēdējā braucienā zaudēja pirmo vietu B grupā un rezultātā izcīnīja 2. vietu, Laumai Riekstiņai - pirmā vieta B grupas meitenēm un piektā vieta B grupas kopvērtējumā, Elzai Reneslācei otrā vieta B grupas meitenēm un kopvērtējumā sestā vieta B grupā. Artūrs Civjans palika astotais B grupā, Otto Reneslācis - devītais un pirmais C grupā.

“Laser 4,7” jahtu klasē Alise Riekstiņa palika trešā meiteņu ieskaitē un astotā kopvērtējumā, Šārona Caune - ceturtā meitenēs un devītā kopvērtējumā, Marta Kaugare -  piektā un desmitā kopvērtējumā. Sacensībās labākie atnācieni Martai -  otrā un ceturtā vieta starp meitenēm. Marta pirmo reizi uz “Optimista” uzkāpa maija vidū, bet ar “Laser 4,7” sāka burāt jūnija sākumā. Marta Rupenheite - sestā starp meitenēm un kopvērtējumā, Elīna Brence -  devītā starp meitenēm un 14. kopvērtējumā.

Paldies vecākiem un treneriem Inārai un Jurim Aiļiem.