Jūrmalas Sporta skolas un Jauniešu burāšanas kluba "Jūrmala" burātāji piedalījās Latvijas Kausa trešā posma sacensībās "Rojas Lielā balva", kas  25.–26. jūlijā  notika jūrā pie Rojas.

image

Abas dienas braucieni notika ļoti stipros vēja un viļņošanās apstākļos, spraigā cīņā ar konkurentiem un savu varēšanu.

 

Pēc 7 dienu nometnes bijām labi sagatavojušies un Optimist jahtu klasē, kurā startē jaunieši 7–15 gadus veci jaunieši, 35 jahtu konkurencē pirmajā desmitā ir pieci jūrmalnieki. Divu jahtu klašu kopvērtējumā Jūrmalas sportistiem deviņas godalgotas vietas.

 

Notika 8 braucieni un pēc pirmās dienas Jēkabs Čodars bija otrais kopvērtējumā un otrās dienas pēdējā braucienā finišēja pirmais, taču ar to nepietika, lai saglabātu otro vietu, šoreiz Jēkabs trešais, Jūlijs Kaugars piektais un pirmais B grupā (U12), Elza Ciema astotā un pirmā meiteņu ieskaitē, Paula Riekstiņa devītā un otrā meiteņu ieskaitē, Gabriels Civjans desmitais, Alise Rupenheite – 13., Elizabete Lībķena –16. kopvērtējumā, trešā B grupā un pirmā B grupā meitenēm, Gustavs Plato – 22, Lauma Riekstiņa – 23, Elza Reneslāce – 25 un trešā B grupas meitenēm.

 

Paši vismazāk jūru pieredzējušie Artūrs Civjans – 30, Otto Reneslācis – 32, bet Kristofers Laķis – 34. Otto izcīnīja godpilno pirmo vietu U 10 ieskaitē.

 

Laser 4,7 klases meitenēm arī negāja viegli, Šārona Caune otrajā dienā salauza mastu un saplēsa buru, tādēļ pēc piektā brauciena izstājās un kopvērtējumā palika devītā, Alise Riekstiņa – piektā kopvērtējumā un trešā meiteņu ieskaitē, Jete Mezīte sestā un otrā meiteņu ieskaitē, Marta Kaugare – astotā, Elīna Brence – 10., bet Marta Rupenheite – 11.

Liels paldies vecākiem, par atbalstu un bērniem par pašaizliedzību un nepadošanos!

 

Jau 31.07.–02.08. Engurē notiks Latvijas Kausa ceturtais posms "Engures kauss", tādēļ cītīgi trenējamies Engurē.