Beigusies 2019.-2020.gada sezona galda tenisā, kas finišēja ar Latvijas komandu čempionāta finālspēlēm Salaspilī. 1.līgā Jūrmalu pārstāvēja sporta biedrības “Jūrmala” senioru komanda un Tautas līgā - veterānu komanda.

image

Attēlā: no kreisās Nikolajs Golubevs, Vitālijs Glazunovs, Edvīns Griezne.

 

19.jūlijā finālsacensību pusfinālā SSB “Jūrmala” jau trešo reizi sezonā spēlēja ar SK “Mēmele” (Bauskas novads) galda tenisistiem. Šis mačs bija visspraigākais, jo pēc sešām spēlēm rezultāts bija neizšķirts. Izšķirošo uzvaras punktu guva Nikolajs Golubevs, nodrošinot jūrmalniekiem uzvaru ar rezultātu 4:3 un vismaz otro vietu. Toties finālspēlē SSB “Jūrmala”, nezaudējot nevienu spēli, ar rezultātu 4:0 uzvarēja V.G.ALEF (Daugavpils) galda tenisistus un pelnīti svinēja uzvaru Latvijas komandu čempionāta 1.līgā.

 

Veterānu komanda - Ilgonis Aželis, Aivars Balbieris un Arvis Pencis - priekšsacīkšu izšķirošājā spēlē zaudēja Alojas GTK un finālsacensībās neiekļuva, bet jūrmalnieku pamatkomanda - Edvīns Griezne, Nikolajs Golubevs un Vitālijs Glazunovs - priekšsacīkšu 14 spēlēs ļoti pārliecinoši uzvarot visus pretiniekus, iekļuva fināla četru labāko komandu skaitā.