Atbilstīgi valdības pieņemtajiem lēmumiem par sporta norises vietām, no 12. maija iedzīvotājiem aktīvai atpūtai ir pieejams Majoru sporta laukums un Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”.

image

Majoru sporta laukumā Rīgas ielā 1 uz īpaša skrituļslidošanai paredzēta laukuma var skrituļot darbdienās un brīvdienās. Sporta laukumā vienlaikus drīkstēs atrasties ne vairāk kā 25 personas, stingri ievērojot divu metru distanci citam no cita. Skrituļslidošanā nedrīkst piedalīties bērni, kas jaunāki par septiņiem gadiem. Lai ievērotu noteiktos drošības pasākumus sporta laukumā, skrituļslidošana notiek pēc iepriekšēja pieraksta uz konkrētu laiku, kas jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 27040332.  Maksa par stundu: pieaugušajiem 2 eiro, skolēniem 1 eiro.

 

Darbību atsāks arī Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka” Skolas ielā 5, kas būs atvērts no plkst. 9.00 līdz 21.00 darbdienās, no plkst. 9.00 līdz 18.00 sestdienās un no plkst. 9.00 līdz 17.00 svētdienās. Stadionu ikdienā izmanot Sporta skolas audzēkņi un futbola klubs “Spartaks”. Individuālie sportisti aicināti treniņu datumus un laikus pieteikt iepriekš “Sporta servisa centrā”, zvanot uz tālruņa numuru 26335539.

 

Izglītības un zinātnes ministrija izstrādājusi papildu vadlīnijas drošības pasākumu ievērošanai sporta norišu vietās. Aicinām iepazīties ar detalizētākiem noteikumiem mājaslapā izm.gov.lv/images/COVID-19/Sports_Covid.PDF

 

Aicinām sportot atbildīgi, ievērojot noteiktos drošības pasākumus.