Noslēdzies decembrī izsludinātais fotokonkurss “Ziemassvētki manās mājās un Jūrmalā”, un noskaidroti labākie darbi.

image

JĀNIS RESNIS. “Lampiņas”. Kategorijā “Ārtelpas svētku noformējums” pirmā vieta.

 

Fotokonkurss “Ziemassvētki manās mājās un Jūrmalā” tika rīkots pirmo reizi, konkursam bija iesūtītas 38 fotogrāfijas. 

Darbus konkursa komisija vērtēja divās kategorijās, katrā piešķirot trīs vietas. 

 

Ārtelpas svētku noformējuma kategorijā pirmā vieta piešķirta Jānim Resnim par fotogrāfiju “Lampiņas”, otrā vieta – Uldim Resčevskim par fotogrāfiju “Pagalms”, trešā vieta – Agnesei Bulei par fotogrāfiju “Baltais zirgs piemēra Mēness vai Vērša ragu”.

 

Kategorijā “Iekštelpas svētku noformējums” pirmā vieta Ēvai Krēslai par darbu “Uzposta svētkiem”, otrā vieta – Aspazijas mājai par fotogrāfijām “Kamīns” un “Kamīns ar meitenīti”, kas vērtējumā ieguvušas vienādu punktu skaitu, bet trešā vieta – Intai Černajai par fotogrāfiju “Egle”.

 

Lai rosinātu Ziemassvētku noskaņas radīšanu pilsētā, pērnā gada decembrī kultūras un izglītības iestādes, uzņēmēji un ikviens jūrmalnieks tika aicināts piedalīties fotokonkursā, iesūtot konkursam pašu uzņemtas fotogrāfijas, kurās iemūžināts Jūrmalas pilsētā, sava nama pagalmā vai savās mājās veidots āra telpas un iekštelpas svētku noformējums.

 

Konkursa uzvarētāji balvā saņems Jūrmalas pilsētas domes Atzinības rakstu un pārsteiguma balvas. Visi konkursa dalībnieki saņems pateicību par dalību konkursā.