Ziemassvētku un Jaunā gada zaļo rotu – svētku eglītes – jūrmalnieki var nodot bez maksas. To izvešanu nodrošinās vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”. 

image

Pakalpojums iepriekš jāpiesaka, rakstot uz uzņēmuma klientu apkalpošanas centra e-pasta adresi kc@cleanr.lv, norādot eglīšu skaitu un adresi. Eglīšu savākšana bez maksas tiks nodrošināta līdz 28. februārim. 

 

Pieteikumi tiek pieņemti tikai elektroniski un eglīšu izvešana tiks nodrošināta tikai pieteikuma saņemšanas!

Pēc pieteikuma saņemšanas un apstrādes uzņēmums pieteicējam nosūtīs plānoto eglītes izvešanas datumu. 

 

Lai nodrošinātu eglītes izvešanu plānotajā datumā, tā jānovieto pie sadzīves atkritumu konteineriem vai lielgabarīta atkritumu uzkrāšanas vietā ne vēlāk kā iepriekšējā vakarā pirms plānotās izvešanas.

 

Gan daudzdzīvokļu namu, gan arī privātmāju iedzīvotajiem jāņem vērā, ka eglīti nedrīkst izmest konteinerā, – tā ir jānovieto konteineram līdzās!

 

Lai iespējami mazāk noslogotu ceļus un rīkotos dabai draudzīgāk, daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājus aicinām eglīšu izvešanu pieteikt centralizēti, nosakot vienu vai vairākus datumus, kad iedzīvotāji var izlikt eglītes pie atkritumu konteineriem.

 

Bez maksas tiks pieņemtas tikai egles augstumā līdz 2,50 metriem. Ja egle ir lielāka, tā jāsadala vairākās daļās.

Eglīšu izvešanai tiks organizēts speciāls “maršruts”, tās tiks nogādātas pārstrādes centrā, lai no tām iegūtu šķeldu. Tādēļ svarīgi, lai pirms izvešanas būtu noņemti visi svētku rotājumi. Ja eglīte ir ievietota plastmasas podā, tā no poda noteikti jāizņem, jo “eglīšu maršruta” galamērķis ir videi draudzīga pārstrāde, kur plastmasa nav pieļaujama.

Papildu informāciju var saņemt, rakstot “Clean R” klientu apkalpošanas centram uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv