Lai uzlabotu pasažieru pārvadāšanas kvalitāti, no 9. septembra stājas spēkā nelielas izmaiņas sabiedriskā autobusa maršrutos un grafikos.

image

Būtiskākās izmaiņas skar 6. autobusa Sloka–Ķemeri maršrutu un grafiku – turpmāk autobusa galapunkts būs pie Slokas stacijas, kā arī tiks palielināts reisu skaits – darba dienās saraksts papildināts ar četriem reisiem, bet brīvdienās tiks nodrošināti trīs papildu reisi. Pasažieriem starp pieturvietām Jēkabpils iela un bijusī Slokas autoosta arī turpmāk būs iespēja nokļūt ar 3. maršruta autobusu.

 

2. autobusa maršrutā Kauguri–Ķemeru kapi, kas kursē sezonas laikā no 1. aprīļa līdz 15. oktobrim, turpmāk darba dienās un brīvdienās būs vienāds saraksts, turklāt Slokas karjers maršrutā tiks iekļauts sestdienās tikai vasarā – no 1. jūnija līdz 31. augustam.

 

3. maršrutā Bulduru stacija–Kauguri no rītiem pirmais autobuss no Bulduru stacijas darba dienās izbrauks piecas minūtes agrāk – plkst. 5.55, lai pasažieri var pagūt no un uz vilcienu Majoros un Dubultos.

 

4. maršrutā Bulduri–Slokas stacija gan darba dienu, gan brīvdienu sarakstos mainīts atiešanas laiks, lai ērtāk salāgot ar citiem autobusu maršrutiem un vilcienu kustību.

 

5. maršrutā Bulduri–Ķemeru stacija, ņemot vērā palielināto reisu skaitu 6. autobusa maršrutā, par četriem reisiem ir samazināts braucienu skaits, un darba dienās turpmāk noteikts vienots saraksts visam gadam.