image
Ūdens padeves pārtraukums Dāvja un Skautu ielas krustojumā

Ceturtdien, 28.janvārī, īstenojot projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta” būvniecības darbus Dāvja un Skautu ielas krustojumā, no plkst. 9.00 līdz 14.00 būs atslēgta ūdens padeve ēkām Skautu ielā no Zemgales ielai līdz Medņu ielai.

trešdiena, 27.janvāris, 2021
image
Izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanas grafikā

Sākot ar trešdienu, 27.janvāri, stājas spēkā izmaiņas Jūrmalas pilsētas maršrutu Nr.1 un Nr.5 kursēšanas grafikā.

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums Vienības prospekta un Viestura ielas krustojuma rajonā

Trešdien, 27.janvārī, no plkst.9.00 līdz 18.00 Vienības prospekta un Viestura ielas krustojumā, notiks būvdarbi, kuru dēļ būs atslēgta ūdens padeve ēkām Vienības prospektā no Stendes ielas līdz Tiltu ielai.   

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Naktsmītne un ēdiens – pirmā palīdzība krīzes situācijā

Pašvaldība nodrošina dažādus sociālās palīdzības veidus, to vidū ir arī nakts patversmes un zupas virtuves pakalpojumus cilvēkiem krīzes situācijā.

ceturtdiena, 21.janvāris, 2021
image
Ūdensvada avārija Jāņa Pliekšāna un Rīgas ielas krustojumā

Informējam, ka ūdensvada avārijas dēļ ir atslēgta ūdens padeve Jāņa Pliekšāna un Rīgas ielas krustojumā, kā arī tuvumā esošajām ēkām Konkordijas un Viktorijas ielās.

Remontdarbus paredzēts pabeigt līdz plkst. 18.00.

ceturtdiena, 21.janvāris, 2021
image
Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu

Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” no 2021.gada 22.februāra līdz 22.martam izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu EJZF rīcībās. Veicot finansējuma pārdali, tagad vairāk naudas paredzēts zvejas vai jūras kultūras mantojuma saglabāšanai un izmantošanas veicināšanai, kā arī pieejams papildu finansējums projektiem, kas nodrošina ekonomikas izaugsmes veicināšanu piekrastes teritorijās.

trešdiena, 20.janvāris, 2021
image
Plīsis ūdensvads Gaujas ielas un Dubultu prospekta krustojuma rajonā

Pirmdien,18. janvārī, plkst.21.30 plīsa ūdensvads Gaujas ielas un Dubultu prospekta krustojumā. Avārijas dēļ ūdens ir atslēgts arī Sedas, Braslas un Amatas ielās. Avārijas remontdarbus plānots pabeigt līdz 19.janvāra plkst.17.00.

otrdiena, 19.janvāris, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums Viļuma ielā un Zaļās un Dālijas ielas krustojumā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, trešdien, 20. janvārī, plkst.8.30–16.00 tiks atslēgta ūdens padeve Viļuma ielā posmā starp Turaidas ielu un Jomas ielu, savukārt ceturtdien, 21.janvārī, plkst. 10.00–14.00 – Zaļās un Dālijas ielas krustojuma rajonā.

pirmdiena, 18.janvāris, 2021
image
Par ietvju un jumtu tīrīšanu ziemā

Jūrmalas pilsētas pašvaldība atgādina: namu īpašniekiem un apsaimniekotājiem ir  jānodrošina jumtu notīrīšana no sniega un lāstekām, nepieļaujot avārijas un cilvēku un īpašumu apdraudējumu.

pirmdiena, 18.janvāris, 2021
image
Janvāris – barikāžu atceres laiks

1991. gada janvāra notikumus jūrmalnieki aicināti atcerēties, ieskatoties Gunāra Janaiša barikāžu laika fotogrāfijās un ieklausoties jūrmalnieku atmiņu stāstos jauniešu teātra “Eksperiments” dalībnieku lasījumā.

pirmdiena, 18.janvāris, 2021
Ielādēt vairāk