Jaunumi
image
Mazina atsevišķus COVID-19 izplatības vājināšanai noteiktos ierobežojumus

No 1. jūlija spēkā stājas vairāki Covid-19 izplatību ierobežojošo pasākumu atvieglojumi. 

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
“Gājēju ceļš” – tikai gājējiem!

Līdz ar velosezonas sākšanos pilsētā ar katru dienu palielinās velobraucēju skaits, tāpēc aicinām velosipēdistus būt vērīgiem un ievērot noteikumus, piedaloties ceļu satiksmē.

piektdiena, 26.jūnijs, 2020
image
“Jūrmalas siltums” plāno samazināt tarifu

Pirms dažiem gadiem uzsāktie attīstības projekti pilsētas centralizētās siltumapgādes uzņēmumam SIA “Jūrmalas siltums” ir devuši iespēju šogad pārskatīt siltumenerģijas tarifu. No nākamā gada siltumenerģijas tarifu plānots samazināt par 6,45%.

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Pārtraukta ūdens padeve Viestura un Rēzeknes pulka ielu krustojuma rajonā

Avārijas situācijas dēļ šodien, 25.jūnijā, līdz plkst. 17.00 ir pārtraukta ūdens padeve Viestura un Rēzeknes pulka ielu krustojuma rajonā. Dzeramā ūdens konteiners novietots Viestura ielā 56 zaļajā zonā.

 

ceturtdiena, 25.jūnijs, 2020
image
Dzintaros atvērta Jūrmalas tauriņu mājā

Jūrmalā, Dzintaros (Turaidas ielā 10/12)  ir atvērta Jūrmalas tauriņu māja – vieta, kur sajust īstu džungļu klimatu, aplūkot skaistus tropu tauriņus no visas pasaules un vienlaicīgi izpētīt eksotiskos džungļu augus ar to iemītniekiem. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti atlaide ieejas biļetēm. 

 

otrdiena, 30.jūnijs, 2020
image
Nestrādā caurlaižu automāti Priedainē pie iebraukšanas Jūrmalā

Šodien līdz plkst.15 pie iebraukšanas Jūrmalā Priedaines caurlaižu postenī caurlaižu automātos nevar iegādāties caurlaides elektrības atslēguma dēļ. Braucēji aicināti caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly”, “Citadele” vai "Riga Card" aplikāciju starpniecību. Tāpat nodevu var samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā. 

ceturtdiena, 25.jūnijs, 2020
image
Sveiciens Medicīnas darbinieku dienā!

Jūnija trešajā svētdienā savus profesionālos svētkus svin mediķi.

sestdiena, 20.jūnijs, 2020
image
Nenotikušo kultūras pasākumu finansējumu Jūrmalā novirza ceļu remontiem

Jūrmalas pilsētas domes sēdē ceturtdien, 18. jūnijā, apstiprinot pašvaldības budžeta grozījumus, Covid-19 krīzes dēļ nenotikušo kultūras pasākumu finansējumu novirzīja trotuāru remontiem. Finansējumu 333 tūkstošu apmērā ieguldīs gājēju celiņu atjaunošanā un ceļa zīmju nomaiņā.

ceturtdiena, 18.jūnijs, 2020
image
Spānijas kailgliemezis nav gaidīts arī Jūrmalā

Spānijas kailgliemezis Latvijā nonācis no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm ar dēstiem, augsni, baļķiem u.c. Šobrīd ir apstiprinātas vairāk kā 60 sugas atradnes, tas ir konstatēts arī Jūrmalā.

otrdiena, 16.jūnijs, 2020
image
Atjauno rotaļu laukumus pagalmos, bērnudārzos un pludmalē

Jūrmalas pašvaldība sākusi rotaļu un vingrošanas laukumu atjaunošanu. Šovasar plānots atjaunot piecus rotaļu laukumus daudzdzīvokļu namu pagalmos, piecus pludmalē un deviņus rotaļu laukumus pirmsskolas izglītības iestādēs.

pirmdiena, 15.jūnijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE