image
Covid-19. Kādas izmaiņas spēkā no 26. oktobra?

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība 23. oktobrī pieņēma lēmumu, ka no sejas maskas jālieto plašāk, privātos pasākumos iekštelpās varēs pulcēties līdz 10 cilvēkiem, noteikti stingrāki pulcēšanās ierobežojumi, tostarp uz laiku pārtraukta bērnu izklaides vietu darbība.

image
Ūdens padeves pārtraukums Slokas un Rautenberga ielas rajonā

Informējam, ka Ūdenssaimniecības attīstības projekta būvniecības darbu laikā pirmdien, 26.oktobrī, Slokas un Rautenberga ielu krustojumā tiks veikti ūdensvada pārslēgšanas darbi.

piektdiena, 23.oktobris, 2020
image
Iespējams ūdens saduļķojums

SIA “Jūrmalas ūdens” informē: Buļļuciema, Lielupes, Bulduru, Dzintaru un Majoru rajonos piektdienas, 23. oktobra, rītā iespējams ūdens saduļķojums.

ceturtdiena, 22.oktobris, 2020
image
Seniorus aicina uz papildkoncertiem

Jūrmalas pilsēta aicina uz Senioru dienai veltītiem papildkoncertiem, kuros uzstāsies populārais dziedātājs Žoržs Siksna, izpildot labi pazīstamus un iemīļotus skaņdarbus.

trešdiena, 21.oktobris, 2020
image
Īslaicīgi siltumenerģijas piegādes pārtraukumi Bulduros

Saistībā ar siltumtrases remontdarbiem Bulduros 21. oktobrī laikā no plkst. 9.00 līdz 20.00  iespējami īslaicīgi siltumenerģijas piegādes pārtraukumi.

otrdiena, 20.oktobris, 2020
image
Plānoti ūdens padeves pārtraukumi

SIA “Jūrmalas ūdens”, īstenojot projektu “Jūrmalas ūdenssaimniecība attīstība IV kārta”, veic kompleksu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi. Maģistrālā ūdensvada pieslēgumu būvniecības dēļ būs pārtraukta ūdens padeve Jaundubultos un Buļļuciema – Majoru apkaimēs.

pirmdiena, 19.oktobris, 2020
image
Turpinās ūdenssaimniecības tīklu paplašināšanas darbi

Turpinot Jūrmalas pilsētas ūdenssaimniecības attīstības projektu, no 19. līdz 25.oktobrim plānotie darbi.

pirmdiena, 19.oktobris, 2020
image
Paziņojums par siltumenerģijas padeves traucējumiem

Saistībā ar avārijas remontdarbiem katlu mājā 17.oktobrī no plkst.9.00 līdz 15.00 iespējami siltumenerģijas padeves traucējumi.

piektdiena, 16.oktobris, 2020
image
Izveidota dziesmu izlase “Jūrmala – no saullēkta līdz saulrietam”

Jūrmala sadarbībā ar dīdžeju Tomu Grēviņu ir izveidojusi mūzikas izlasi ar noskaņām bagātām 100 dziesmām “Jūrmala – no saullēkta līdz saulrietam”.

ceturtdiena, 15.oktobris, 2020
image
Aicinām balsot par Jūrmalu konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”

Sācies iedzīvotāju balsojums konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Iepazīties ar pašvaldībās paveikto un balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību var vietnē www.vietagimenei.lv līdz 12. novembrim.

trešdiena, 14.oktobris, 2020
Ielādēt vairāk