image
Aicina Jūrmalas iedzīvotājus nodot nevajadzīgo elektrotehniku

AS “Latvijas Zaļais punkts” un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” kampaņas “Viegla šķirošanās” laikā aicina Jūrmalas iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas akcijā, kas no šī gada 1. līdz 31.maijam notiks atkritumu šķirošanas laukumā Jūrmalā, Ventspils šoseja 61. Visi, kuri akcijas laikā uz laukumu nogādās savu nokalpojušo tehniku, piedalīsies izlozē par noderīgām balvām.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Trīs idejas maija brīvdienām Jūrmalā: kaķu meklēšanas ekspedīcija, orientēšanās spēle un putnu atpazīšana

Maija brīvdienas ir īstais laiks, lai dotos dabā un pavadītu tās aizraujošos piedzīvojumos – atrastu 11 kaķus, iepazītu pilsētu orientēšanās spēlē un atpazītu putnu dziesmas.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Līdz 3. maijam prioritāro grupu iedzīvotājiem nodrošināta iespēja tikt pie vakcīnas

Prioritāro grupu iedzīvotāji aicināti nekavējoties izvēlēties vakcinācijas vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

trešdiena, 28.aprīlis, 2021
image
Svētku noskaņas foto ekspozīcijā “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”

Līdz 4. maijam Jomas ielā apskatāma Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīta fotogrāfiju ekspozīcija “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”, kas vēsta par nozīmīgiem vēstures un valsts svētku notikumiem Jūrmalā.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
Jūrmalnieki piedalās Lielajā talkā

Sestdien, 24. aprīlī, Latvijā norisinājās Lielā talka, kurā iesaistījās arī jūrmalnieki, sakopjot un labiekārtojot savas dzīvesvietas apkārtni un pilsētas teritoriju. Pilsētā bija pieteiktas vairāk nekā 30 uzkopšanas talkas publiskās teritorijās.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
Vakcinācijas centros nodrošinās prioritāro grupu potēšanu ar "Pfizer"/"BioNTech" vakcīnām

Jūrmalā, lai pieteiktos vakcinācijai, vairs brīvu vietu nav.

piektdiena, 23.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā stāda Holandes liepas

Šodien, 22. aprīlī, papildinot pilsētas apstādījumus, Tallinas ielā Kauguros stāda liepas. Kopumā tiks iestādīti 27 Holandes liepu dižstādi, kas audzēti desmit, divpadsmit gadu.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Pārtraukta ūdens padeve Emīlijas un Konkordijas ielā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, 21. aprīlī plkst. 9:00–17:00 Emīlijas ielā un Konkordijas ielā līdz Konkordijas ielas namam Nr.52 būs pārtraukta ūdens padeve.

trešdiena, 21.aprīlis, 2021
image
Kauguros iespējami siltumenerģijas pārvades sistēmas traucējumi

SIA “ Jūrmalas siltums” informē , ka saistībā ar Kohēzijas fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.3.1. specifiskā atbalsta mērķim “Veicināt energoefektivitāti un vietējo AER izmantošanu centralizētajā siltumapgādē projekta ieveros realizējamo siltumtrašu rekonstrukcijas darbiem no 2021.gada 21.aprīļa  līdz 2021.gada 24.aprīlim Kauguru siltumapgādes rajonā iespējami siltumenerģijas pārvades sistēmas traucējumi.

pirmdiena, 19.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā iestāda 400 eglīšu

Šodien, 16. aprīlī, Jūrmalas pašvaldības mežsaimnieki papildināja pilsētas mūžzaļo rotu, iestādot 400 eglīšu.

piektdiena, 16.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk