image
Svētku koncerti senioriem

Starptautiskajā senioru dienā Jūrmalas pilsēta aicina seniorus uz svētku koncertiem. Šogad Jūrmalas seniorus sveiks populārais dziedātājs Žoržs Siksna, izpildot labi pazīstamus un iemīļotos skaņdarbus.

ceturtdiena, 17.septembris, 2020
image
Par 2021. gada zvejas rīku skaita pieprasījumu un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu

Jūrmalas pilsētas dome aicina pieteikties 2021. gada rūpnieciskās zvejas tiesību nomai – nepieciešamajam zvejas rīku skaitam zvejošanai Rīgas jūras līča piekrastē Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā.

ceturtdiena, 17.septembris, 2020
image
Noslēdzas oficiālā peldsezona

Trešdien, 15.septembrī, noslēdzas oficiālā peldsezona. Pludmales inventāra daudzums Jūrmalas pludmalē pakāpeniski tiks samazināts no 1.oktobra.  Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienests turpinās darbu trīs glābšanas stacijās – Bulduros, Majoros un Kauguros.

trešdiena, 16.septembris, 2020
image
Bulduros atklāj viedā dārza otro kārtu

Bulduru Dārzkopības vidusskola kopā ar labākajiem nozares speciālistiem un zinātniekiem aktīvi strādā pie digitālā dārza izveides, kas ir unikāls projekts ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas mērogā. Šobrīd ir noslēgusies projekta otrā kārta.

pirmdiena, 14.septembris, 2020
image
Pasargā sevi no koronavīrusa Covid-19!

Aicinām ikvienu jūrmalnieku būt atbildīgam – mazāk uzturēties sabiedriskās vietās un ievērot piesardzības pasākumus, lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatību!

pirmdiena, 14.septembris, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukumi

SIA "Jūrmalas ūdens" informē par ūdens padeves pārtraukumiem piektdien, 11.septembrī. 

ceturtdiena, 10.septembris, 2020
image
Joga ģimenēm ar bērniem

Ģimenes ar bērniem tiek aicinātas uz jogas nodarbībām. Tās notiek Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrā Zemgales ielā 4 ceturtdienās plkst.17.30–19.00. Nodarbības ir bez maksas.

ceturtdiena, 10.septembris, 2020
image
Asinsdonoru diena Jūrmalā

Valsts Asinsdonoru centrs aicina ziedot asinis 16. septembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Jūrmalas Kultūras centra telpās Jomas ielā 35.

ceturtdiena, 10.septembris, 2020
image
Turpmāk 7.autobuss sāks kursēt agrāk

No pirmdienas, 7.septembra, spēkā stājas izmaiņas pilsētas maršrutu autobusa Nr.7 “Priedaine – SIVA koledža” darba dienu kustības sarakstā. 

piektdiena, 4.septembris, 2020
image
LIAA biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoros. Jūrmalas jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti 3. septembrī plkst. 15.00 Piestātnes ielā 11a apmeklēt Info stundu.

ceturtdiena, 3.septembris, 2020
Ielādēt vairāk