Jaunumi
image
Ārkārtas sēdē skata jautājumus par SIA "Dzintaru koncertzāle" krēslu iepirkumu

Jūrmalas pilsētas domes 10. jūlija ārkārtas sēdē, kas sasaukta pēc deputātu pieprasījuma, tika skatīti vairāki jautājumi par SIA "Dzintaru koncertzāle" 2015.gadā veikto krēslu iepirkumu lielās zāles vajadzībām.

piektdiena, 10.jūlijs, 2020
image
Paziņojums par tarifa projektu

SIA "Jūrmalas siltums", 42803008058, Slokas iela 47A, Jūrmala, LV-2015, 2020.gada 10.jūlijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2010.gada 14.aprīļa lēmumu Nr.1/7 "Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika" un pamatojumu jaunajam tarifam.

pirmdiena, 13.jūlijs, 2020
image
Plāno vēl vairāk samazināt siltumenerģijas tarifu

No nākamā gada siltumenerģijas tarifu plānots samazināt par 6,45%. Pirms dažiem gadiem uzsāktie attīstības projekti pilsētas centralizētās siltumapgādes uzņēmumam SIA “Jūrmalas siltums” ir devuši iespēju šogad pārskatīt siltumenerģijas tarifu un to samazināt.

ceturtdiena, 9.jūlijs, 2020
image
Ar pašvaldības līdzfinansējumu atjaunos kultūras pieminekļus

Izsludinātajā konkursā pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu saglabāšanai un atjaunošanai saņemti 10 pieteikumi, no tiem vērtēšanas komisija atbalstīja deviņus.

ceturtdiena, 9.jūlijs, 2020
image
Turpinās teritorijas plānojuma grozījumu publiskā apspriešana

No 2020.gada 10. jūnija līdz 2020. gada 20. jūlijam turpinās Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu un tā ietekmes uz vidi stratēģiskā novērtējuma vides pārskata projekta publiskā apspriešana. 

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Par LLPA prezidējošo pilsētu kļūst Jūrmala

30. jūnijā par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) prezidējošo pilsētu uz gadu kļuvusi Jūrmala. LLPA prezidenta amatā uz prezidentūras laiku stājies Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis. Prezidējošās pilsētas prezidentūras maiņa notiek reizi gadā rotācijas kārtībā. 

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Īsumā par domes 18. jūnija sēdes lēmumiem

Jūrmalas pilsētas domes sēdē tika skatīti vairāk nekā 70 jautājumi: apstiprināts Jūrmalas pilsētas bāriņtiesas nolikums, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, pieņemti lēmumi par pašvaldības īstenotajiem Eiropas Savienības līdzfinansētiem projektu, lēmumi saistībā ar nekustamo īpašumu, tostarp dzīvojamo telpu īri, izsolēm, nomu, zemes vienību sadali un citi.

ceturtdiena, 18.jūnijs, 2020
image
Par pabalstu krīzes situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību

Personām, kurām ārkārtējās situācijās dēļ saistībā ar Covid-19 izplatību nebija iespējas nodrošināt pamatvajadzības (pārtika, medikamenti), Jūrmalas pašvaldība ārkārtējās situācijas laikā un vienu kalendāra mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām piešķir pabalstu krīzes situācijā 153 eiro apmērā katram ģimenes loceklim mēnesī.

piektdiena, 12.jūnijs, 2020
image
Uzlabos satiksmes organizāciju pie Dubultu stacijas

Iedzīvotāju drošībai un satiksmes plūsmas uzlabošanai rudenī paredzēts pārbūvēt Dubultu un Z. Meierovica prospektu posmā no Pils laukuma līdz Baznīcas ielai.

ceturtdiena, 11.jūnijs, 2020
image
Publiskā apspriešana par koku ciršanu Dubultos

Pamatojoties uz 2012. gada 2. maija Ministru kabineta noteikumu Nr. 309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” un Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 22. novembra saistošo noteikumu Nr. 46 “Jūrmalas pilsētas apstādījumu apsaimniekošana un aizsardzība” prasībām, Jūrmalas pilsētas domes Koku vērtēšanas komisija izsludina publisko apspriešanu par koku ciršanu sabiedriski nozīmīgos publiskajos apstādījumos.

ceturtdiena, 11.jūnijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE