Pabeigti plānotie ceļu un ietvju remontdarbi
Publicēts: ceturtdiena, 7.novembris, 2019
Kategorija: Pašvaldība
Autors: Baiba Birzniece - Infrastruktūras investīciju projektu nodaļa

Pilsētas ielu, ietvju un iekšpagalmu seguma būvdarbi norisinājušies pēc grafika – pabeigti visi šā gada pašvaldības budžetā plānotie darbi kopumā vairāk nekā 20 vietās Jūrmalas pilsētā.

image

Attēlā: Poruka prospektā paplašināta automašīnu stāvvieta.

Pie galvenās ieejas Jūrmalas Mūzikas vidusskolā ielas bruģa zīmējums veidots kā klavieru taustiņi. 

 

2019. gadā Jūrmalas pilsētas pašvaldība ielu brauktuvju un gājēju ietvju atjaunošanā, jaunu autostāvvietu izbūvē un grantēto ielu asfaltēšanā ir ieguldījusi 3,7 miljonus eiro. Būtiski ieguldījumi ir veikti publiski pieejamu teritoriju un daudzdzīvokļu dzīvojamo namu iekškvartālu brauktuvju un ietvju atjaunošanā, grantēto ielu asfaltēšanā, dažādās pilsētas apkaimēs sakārtojot vairāk nekā 20 objektu. Jau šogad ir sākta vairāku ieceru īstenošanai nepieciešamās tehniskās dokumentācijas izstrāde, ielu būvdarbus plānojot 2020. gadā.

 

Daudz ierosinājumu pašvaldība ir saņēmusi no iedzīvotājiem. Izvērtējot pašvaldības budžeta iespējas un ierosinājumu pamatotību, lielākā daļa no tiem ir īstenota. Paldies jūrmalniekiem par vērību, informējot par nepieciešamajiem remontdarbiem, un ierosinājumiem!

 

Pagājušajā gadā pašvaldība veica apjomīgu visu pilsētas ielu un ceļu auditu – tika mērīta satiksmes intensitāte, izvērtēts ielu un ceļu tehniskais stāvoklis. Pirmās tiek remontētas ielas, kurām ir augstāka nolietojuma pakāpe un kur ir visintensīvākā satiksme. Tāpat tiek ņemti vērā plānotie ūdensvadu un siltumtīklu remontdarbi – pašvaldība ielas atjaunos pēc to pabeigšanas.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE