image
No 1. aprīļa iebraukšanai Jūrmalā nepieciešama caurlaide

No 1. aprīļa atsācies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Aicinām jūrmalniekus pārliecināties par to, vai transportlīdzeklim ir automātiski reģistrēta caurlaide, un nekavējoties iesniegt pieteikumu, ja caurlaide nepienākas automātiski.

otrdiena, 31.marts, 2020
image
Kas jāievēro ikvienam, lai ierobežotu Covid-19 izplatību? (LV, RU)

Latvijā no 13. marta ir izsludināta ārkārtēja situācija ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatību. Tā kā Jūrmala pēc Covid-19 saslimošo skaita ir otrajā vietā aiz Rīgas, aicinām iedzīvotājus būt īpaši atbildīgiem pret sevi un sabiedrību, ievērojot piesardzības pasākumus!

otrdiena, 31.marts, 2020
image
Jūrmalas pašvaldības policija atzīmē 30.gadadienu

Marta beigās Jūrmalas pašvaldības policija atzīmē trīsdesmito gadadienu. Jūrmalas pašvaldības policija kā Jūrmalas municipālā policija dibināta 1990.gada 29.martā, un tā ir senākā pilsētas policija Latvijā. Izaugusi no septiņiem kārtības sargiem toreiz līdz vairāk nekā 100 darbiniekiem šodien, tās sastāvā ir arī Glābšanas dienests.

pirmdiena, 30.marts, 2020
image
Jūrmalas pilsētas dome apstiprina atbalsta pasākumus iedzīvotājiem ārkārtas situācijā

Jūrmalas pilsētas dome 27.martā ārkārtas sēdē apstiprināja atbalsta pasākumus pilsētas iedzīvotājiem, kurus ietekmējušas ārkārtas situācijas radītās sekas. Prioritāte ir nodrošināt atbalstu tām iedzīvotāju grupām, kuras ir maznodrošinātas, trūcīgas vai atrodas riska grupā vai krīzes situācijā.

piektdiena, 27.marts, 2020
image
Pēdējais brīdis pieteikties ilgtermiņa caurlaidēm iebraukšanai Jūrmalā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Jūrmalas pilsētas dome aicina transportlīdzekļu vadītājus, kuri plāno noformēt vai iegādāties ilgtermiņa caurlaides, neatlikt to uz pēdējo brīdi. 

trešdiena, 25.marts, 2020
image
Pagarina Teritorijas plānojuma redakcijas publisko apspriešanu

Par ārkārtas situācijas laiku tiek pagarināta Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma pirmās redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana.

trešdiena, 25.marts, 2020
image
Atbalsts uzņēmējiem Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai

Jūrmalas pilsētas dome aicina uzņēmējus aizpildīt anketu, lai apzinātu esošo situāciju un apkopotu informāciju par Jūrmalas uzņēmējiem, kuriem Covid-19 radīto seku rezultātā ir radušās finansiālās vai cita veida grūtības.

trešdiena, 25.marts, 2020
image
Informācija izsoles pretendentiem

Pārtrauc 8 pludmales nogabalu nomas tiesību rakstiskās izsoles, kas bija paredzētas 2020.gada 23.martā.

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Jūrmalas slimnīca iegādājusies jaunas medicīnas iekārtas ar ERAF finansējumu

SIA “Jūrmalas slimnīca” iegādājusies jaunas medicīnas iekārtas Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta “SIA “Jūrmalas slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras un pakalpojumu pieejamības uzlabošana” ietvaros.

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Īsumā par domes 19. marta sēdes lēmumiem

Jūrmalas pilsētas domes 19. marta sēdē tika skatīti vairāk kā 50 jautājumi – atbalstīts nolikums par pašvaldības nodevas par transportlīdzekļu iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā iekasēšanas kārtību, apstiprināts pirmsskolas izglītības iestādes “Taurenītis” nolikums, atbalstīta pašvaldības dalība projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, pieņemti lēmumi saistībā ar būvniecību un teritorijas plānojumu, dzīvojamo telpu īri, kustamā un nekustamā īpašuma izsolēm un citi.

piektdiena, 20.marts, 2020
Ielādēt vairāk