Jaunumi
image
Turpinās teritorijas plānojuma grozījumu publiskā apspriešana

No 2020.gada 10. jūnija līdz 2020. gada 20. jūlijam turpinās Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu un tā ietekmes uz vidi stratēģiskā novērtējuma vides pārskata projekta publiskā apspriešana. Sanāksmes būs skatāmas arī tiešraidē internetā. 

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Par LLPA prezidējošo pilsētu kļūst Jūrmala

30. jūnijā par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) prezidējošo pilsētu uz gadu kļuvusi Jūrmala. LLPA prezidenta amatā uz prezidentūras laiku stājies Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis. Prezidējošās pilsētas prezidentūras maiņa notiek reizi gadā rotācijas kārtībā. 

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Īsumā par domes 18. jūnija sēdes lēmumiem

Jūrmalas pilsētas domes sēdē tika skatīti vairāk nekā 70 jautājumi: apstiprināts Jūrmalas pilsētas bāriņtiesas nolikums, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, pieņemti lēmumi par pašvaldības īstenotajiem Eiropas Savienības līdzfinansētiem projektu, lēmumi saistībā ar nekustamo īpašumu, tostarp dzīvojamo telpu īri, izsolēm, nomu, zemes vienību sadali un citi.

ceturtdiena, 18.jūnijs, 2020
image
Par pabalstu krīzes situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību

Personām, kurām ārkārtējās situācijās dēļ saistībā ar Covid-19 izplatību nebija iespējas nodrošināt pamatvajadzības (pārtika, medikamenti), Jūrmalas pašvaldība ārkārtējās situācijas laikā un vienu kalendāra mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām piešķir pabalstu krīzes situācijā 153 eiro apmērā katram ģimenes loceklim mēnesī.

piektdiena, 12.jūnijs, 2020
image
Uzlabos satiksmes organizāciju pie Dubultu stacijas

Iedzīvotāju drošībai un satiksmes plūsmas uzlabošanai rudenī paredzēts pārbūvēt Dubultu un Z. Meierovica prospektu posmā no Pils laukuma līdz Baznīcas ielai.

ceturtdiena, 11.jūnijs, 2020
image
Publiskā apspriešana par koku ciršanu Dubultos

Pamatojoties uz 2012. gada 2. maija Ministru kabineta noteikumu Nr. 309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” un Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 22. novembra saistošo noteikumu Nr. 46 “Jūrmalas pilsētas apstādījumu apsaimniekošana un aizsardzība” prasībām, Jūrmalas pilsētas domes Koku vērtēšanas komisija izsludina publisko apspriešanu par koku ciršanu sabiedriski nozīmīgos publiskajos apstādījumos.

ceturtdiena, 11.jūnijs, 2020
image
Jūrmalā 11 publiskās vietās pieejams bezmaksas WiFi

No jūnija Jūrmalā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pieejams bezmaksas bezvadu interneta (WiFi) pieslēgums 11 publiskās vietās.

ceturtdiena, 11.jūnijs, 2020
image
Būvdarbi Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā tuvojas noslēgumam

Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā turpinās būvdarbi un tiek iegādāts jauns aprīkojums, lai jau rudenī skolēni varētu atgriezties savā skolā un uzsākt mācības mūsdienīgā un modernā mācību vidē.

piektdiena, 5.jūnijs, 2020
image
Nodrošinās labu pludmales kvalitāti

Viena no Jūrmalas pašvaldības prioritātēm vides jomā ir jūras piekrastes joslas jeb pludmales labas kvalitātes nodrošināšana pilsētas administratīvajā teritorijā posmā no Lielupes ietekas Rīgas jūras līcī līdz Jaunķemeriem.

pirmdiena, 1.jūnijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētā attīstīs infrastruktūru sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu, Jūrmalā tiks attīstīta infrastruktūra sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, paplašinot un pilnveidojot pieejamo pakalpojumu klāstu.

pirmdiena, 25.maijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE