Jūlija un augusta sestdienās Mellužu estrādē norisināsies koncertu sērija ar dažādu žanru mūzikas izpildītāju uzstāšanos. Ieeja koncertā – ar bezmaksas ieejas kartēm, kas iepriekš jāizņem Jūrmalas Kultūras centrā un Kauguru Kultūras namā. Koncertu sākums plkst. 18.00.

image

Pirmajā koncertā 18. jūlijā uzstāsies “Katrīna Gupalo trio” – Katrīna Gupalo (vokāls, taustiņi), Miķelis Vanags (ģitāra), Kristiāns Kalva (trompete). Visas bezmaksas kartes uz šo koncertu jau ir izņemtas!

 

Nākamais koncerts notiks 25. jūlijā, tajā muzicēs dziesminieks Kārlis Kazāks un čelliste Undīne Balode. 1. augusta koncertā – Edgars Cīrulis un grupa “Dream Teller”. 8. augustā programmu “Jūras dziesmas” klausītājiem piedāvās Anta Eņģele un Marko Ojala, savukārt 15. augustā koncertprogrammā “Vasaras noskaņojums” muzicēs programmas autors un solists Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists Romāns Vendiņš. Šīs vasaras koncertu sēriju 22. augustā noslēgs Aija Vītoliņa un “Tango Sin Quinto”.

 

Ieeja koncertos no plkst. 17.30 ar bezmaksas ieejas kartēm, kuras var saņemt Jūrmalas Kultūras centrā (Jomas ielā 35) un Kauguru Kultūras namā (Raiņa ielā 110) pirmdienās–sestdienās plkst. 12.00–18.00. Ieejas kartes, sākot ar katras nedēļas pirmdienu, pieejamas uz nākamajiem diviem koncertiem. Viena persona var saņemt divas ieejas kartes vai vienu ģimenes karti četrām personām (vienas mājsaimniecības ģimenes locekļi). Ieejas karšu skaits ir ierobežots.

 

Pasākumu apmeklētāji aicināti būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju divu metru distanci; neapmeklēt publiskus pasākumus, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja noteikts pienākums ievērot pašizolāciju.

Koncertus var atcelt, ja valstī tiks pastiprināti COVID-19 ierobežojumi. Aktuālā informācija www.jurmala.lv Kultūras sadaļā.