Jūrmala aicina izbaudīt pirmssvētku un svētku laiku, apmeklējot Ziemassvētku noskaņu koncertus. Kopā ar ģimeni un draugu pulkā aicinām apmeklēt Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumus pilsētā.

image

Sagaidīsim Jauno gadu kopā

Kā katru gadu, arī šogad pilsēta aicina Jauno gadu sagaidīt kuplā pulkā. 31. decembrī plkst. 23.00–01.00 aicināti uz pasākumu pie Kauguru Kultūras nama. Spēlēs Jaungada orķestris, būs kopīga ziemas dziesmu dziedāšana un svētku uguņošana. Svētkos aicināti ierasties maskās, interesantākās maskas saņems pārsteiguma balvu.

 

Radošās darbnīcas un aktivitātes ģimenēm ar bērniem Gaismas parkā

Decembrī sestdienās un svētdienās un 1. janvārī plkst. 16.00–19.00 Gaismas parkā (Dzintaru mežaparkā) notiks radošās darbnīcas, rotaļas un aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Radošajās darbnīcās varēs liet laimes, dekorēt piparkūkas, atsevišķos datumos darbosies mazo galdnieku darbnīca, kur bērni kopā ar vecākiem varēs izgatavot rotājumu savai eglītei. Būs iespēja rotaļāties, veidojot smilšu zīmējumus un aktīvi darboties, izmēģinot florbola metienus un vingrinoties riņķu golfā. Radošo darbnīcu laikā būs iespēja iegādāties dažādus kārumus – vafeles un pankūkas –, siltu dzērienu, kā arī gardu zupu.

 

Dzintaru koncertzāle (Turaidas ielā 1) gada nogalē un Jaunā gada sākumā aicina uz vienpadsmit “Ziemassvētku festivāla” koncertiem, kas norisināsies līdz 7. janvārim. Informācija par koncertiem mājas lapā www.dzintarukoncertzale.lv. Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs.

 

Jūrmalas Kultūras centrā (Jomas ielā 35) 30. decembrī plkst. 18.00 Vecgada koncertā muzicēs Inga Bērziņa (soliste), pūtēju orķestris “Jūrmala”, vīru koris “Burinieks” un jauktais koris “Vaivari”. Ieeja bez maksas.

 

Informācija par visiem pasākumiem Jūrmalā skatīt www.jurmala.lv sadaļā Kultūras notikumu kalendārs.