Ielūgumi uz filmas “Dvēseļu putenis” īpašo seansu ir izņemti
Publicēts: ceturtdiena, 7.novembris, 2019
Kategorija: Kultūra

Jūrmalnieku aktivitāte, dodoties pēc ielūgumiem uz filmas “Dvēseļu putenis” īpašo seansu 16. novembrī, bija ļoti liela un visi ielūgumi uz šo seansu ir izņemti.

Iespēja apmeklēt filmu – vēsturisko kara drāmu “Dvēseļu putenis” – Jūrmalas Kultūras centrā būs decembrī.

 

 

 

image

Jūrmalniekiem ir iespēja apmeklēt īpašu vēsturiskās kara drāmas “Dvēseļu putenis” seansu 16. novembrī plkst. 13.00 Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35. Filma Jūrmalā būs skatāma arī decembrī. Pirms filmas būs tikšanās ar režisoru Dzintaru Dreibergu un galveno lomu atveidotājiem.  Filmas tapšanu projektu konkursā “Jūrmala  – Latvijas valsts simtgadei” atbalstījusi arī Jūrmalas pilsēta.

 

Ielūgumus uz īpašo filmas seansu jūrmalniekus aicinām izņemt otrdien, 12. novembrī, Jūrmalas domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā Kauguros Raiņa ielā 110 no plkst. 14.00 līdz 17.00 vai Jūrmalas Kultūras centra kasē Jomas ielā 35 no plkst. 16.00 līdz 19.00. Ielūgumus var saņemt, uzrādot Jūrmalas iedzīvotāja karti; viena persona var saņemt divus ielūgumus. Ielūgumu skaits ir ierobežots. Uz filmas īpašo seansu ielūgumus saņems Jūrmalas politiski represēto biedrības pārstāvji.

 

Vēsturiskā kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem skatītāju ved 100 gadus senā pagātnē un atspoguļo latviešu tautas cīņu par neatkarību Pirmā pasaules kara laikā. Tas ir stāsts par latviešu saknēm un mūsu valsts vērtībām un atgādina, ka Latvijas valsts esamību nevaram uztvert par pašsaprotamu, tā nopelnīta grūtās un pašaizliedzīgās cīņās, kas prasījušas daudzu cilvēku varonību un dzīvību. Jūrmalā ir filmētas divas filmas epizodes – 2017. gada septembrī Asaru pludmalē nofilmēta epizode, kurā redzami strēlnieki, peldamies jūrā. Lentes otrā posma filmēšana notika tā paša gada oktobrī Dzintaros Morberga vasarnīcā, kur tika ierīkota sanatorija.

 

Jūrmalā filma “Dvēseļu putenis” tiks demonstrēta arī 1., 15., 22. un 29.decembrī plkst.13.00 un 15.40. Biļešu iegāde vienu stundu pirms kino seansa. Ieejas maksa 2,50 eiro, pensionāriem 1,50 eiro.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE