image
Jūrmalā apmeklētājiem atveras kultūras telpas

Apmeklētāju uzņemšanu klātienē un publisko pasākumu rīkošanu atsākuši muzeji un izstāžu telpas Jūrmalā. Ārkārtas situācijas laikā kultūras iestādes strādā atbilstīgi valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām.

ceturtdiena, 14.maijs, 2020
image
Jūrmalas bibliotēkas lasītājiem izsniedz iepriekš pieteiktās grāmatas

Jūrmalas Centrālā bibliotēka un tās filiāles no 18. maija sākusi izsniegt attālināti rezervētās grāmatas un periodiku.

ceturtdiena, 14.maijs, 2020
image
Sācies “Kilograms kultūras 2020” pavasara balsojums; kandidātu vidū – kultūras notikumi Jūrmalā

Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā "Kilograms kultūras 2020" pavasara balsojumam izvirzīti kandidāti kopumā astoņās kategorijās, trijās kategorijās – notikumi un darbi, kas saistās ar Jūrmalu. Balsot iespējams vietnē kgkulturas.lsm.lv līdz 22. maija pusnaktij.

otrdiena, 12.maijs, 2020
image
Noslēdzas pieteikšanās 2022. gada izstādēm Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs 15.maijā noslēdz pieteikšanos 2022.gada izstādēm. Tie, kuri vēlas izmantot šo iespēju, gaidām Jūsu pieteikumus.

pirmdiena, 27.aprīlis, 2020
image
Jūrmalas teātris piedāvā pasaku lasījumus video formātā

Maija svētdienās, sākot ar Mātes dienu 10. maijā, Jūrmalas teātris sociālā tīkla Facebook vietnē publicēs pasakas video formātā.

trešdiena, 6.maijs, 2020
image
10 idejas Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgades svinībām 4. maijā

Ārkārtējās situācijas dēļ šogad svētki būs atšķirīgi, mēs netiksimies klātienē publiskos pasākumos un nesvinēsim plašā draugu un tuvinieku lokā, bet mums ir iespēja pašiem mājās radīt īpašu svētku noskaņu, ielikt logā sirsnīgu sveicienu 4. maija svētkos, lai tas iepriecina kaimiņus, kā arī izmantot laiku, lai izzinātu Atmodas laika notikumus.

otrdiena, 28.aprīlis, 2020
image
Bulduru Izstāžu nams aicina iesniegt darbus izstādei “Gada NeDarbs – 2019”

Līdz 12. maijam tiek pagarināts darbu iesniegšanas termiņš ikgadējai mākslas izstādei-akcijai-loterijai “Gada nedarbs – 2019”. Darbu iesniegšana šogad notiek digitāli.

otrdiena, 14.aprīlis, 2020
image
Kopīgi veidots pilsētas svētku noformējums Lieldienām

Lai arī mūsu ikdiena šobrīd ir būtiski mainījusies, tuvojas Lieldienas, un, lai sagādātu prieku iedzīvotājiem, iesaistoties Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem, pedagogiem un pilsētas māksliniekiem, izveidots svētku noformējums.

pirmdiena, 6.aprīlis, 2020
image
Sloka gadu ritumā. Konkurss lasītājiem

Atzīmējot Slokas 765 gadu jubileju un rosinot jūrmalniekus izzināt pilsētas vēsturi, Jūrmalas Centrālā bibliotēka ciklā “Jūrmala – pazīstamā un nezināmā” rīko konkursu “Sloka gadu ritumā”.

ceturtdiena, 2.aprīlis, 2020
image
Bibliotēkas piedāvā bez maksas izmantot interneta resusrus

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā, kad lasītāju apkalpošana notiek attālināti, Jūrmalas Centrālā Bibliotēka piedāvā izmantot interneta resursus latviešu, krievu un angļu valodā bez maksas.

pirmdiena, 23.marts, 2020
Ielādēt vairāk