Aicina jauniešus, kuri šovasar absolvē skolu, iesaistīties projektā
Publicēts: pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
Kategorija: Izglītība

Projekts “PROTI un DARI!” darbojas jau 5. gadu, sniedzot atbalstu jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri šobrīd nemācas vai nestrādā.

Skolas absolvēšana katra jaunieša dzīvē ir liels notikums un pagrieziena punkts turpmākajā ceļā. Šajā vasarā Jūrmalas jauniešiem būs lieliska iespēja izmantot lietderīgi laiku pirms nākamā lielā pagrieziena punkta dzīvē.

 

Projekta ietvaros jauniešiem ir iespēja izzināt savus vēlamos karjeras virzienus un piedalīties “ēnošanas” pasākumos, apgūt jaunas prasmes, apmeklēt kursus, iesaistīties brīvā laika aktivitātēs, kā arī uzzināt par jauniešiem piedāvātajām iespējām Eiropas Savienības ietvaros.

 

Katram jaunietim, kurš iesaistās projektā, tiek izstrādāta individuāla, konkrētā jaunieša vēlmēm un iespējām atbilstoša programma. Līdz šim sniegts atbalsts jauniešiem gan ar nepabeigtu pamata izglītību, gan augstskolu absolventiem, gan jaunajām māmiņām, gan jauniešiem ar dažādiem veselības ierobežojumiem, jauniešiem, kas uzturējušies ieslodzījuma vietās, jauniešiem, kuri vēlas būt algoti darbinieki, kuri vēlas būt pašnodarbinātas personas vai kuri vēlas dibināt savus uzņēmumus un citiem.

 

Šovasar izstrādāts piedāvājums tieši vidusskolu absolventiem, lai sniegtu atbalstu gan tiem, kuri plāno turpināt mācības kādā no augstākās izglītības iestādēm, gan arī tiem absolventiem, kuri plāno strādāt.

 

Projektā aicina iesaistīties arī jauniešus, kuri ir izslēgti no skolas un kuriem ir nepieciešams atbalsts, lai saprastu, kādā virzienā doties tālāk!

 

Jauniešu darbība projektā var ilgt no 1 līdz 9 mēnešiem, kuru laikā tiek sniegts daudzpusīgs atbalsts, lai atrisinātu katra jaunieša individuālo situāciju.

 

Projektā var iesaistīties ikviens jūrmalnieks vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kurš šobrīd nemācās un nestrādā, kā arī nav reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā bezdarbnieka statusā. Dalība projektā ir bez maksas.

 

Dalību projektā var pieteikt, kā arī iegūt plašāku informāciju, rakstot uz e-pasta adresi jurmalas.protiundari@gmail.com, vai zvanot projekta koordinatorei Ilzei Laizānei, tālrunis 29103212.

 

Projekta aktivitātēm var sekot facebook lapā Jūrmala – PROTI un DARI

 

Projektu administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Projektam piešķirts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums. Vairāk informācijas www.jaunatne.gov.lv.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE