Vairāk nekā 400 Jūrmalas skolēnu saņem pašvaldības naudas balvas
Publicēts: piektdiena, 4.jūnijs, 2021
Kategorija: Izglītība

Par izciliem sasniegumiem 414 Jūrmalas skolu audzēkņi saņem pašvaldības Pateicības raktus un naudas balvas. Balvas piešķirtas par izciliem sasniegumiem mācībās, olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos, mūzikas un mākslas konkursos un sporta sacensībās.  

image

Mācību gadu Jūrmalas skolās šogad beidz 4396 audzēkņi.

 

Jūrmalas pilsētas domes Pateicības rakstus un naudas balvas jūnija sākumā saņem 414 skolēni – no tiem 399 skolēniem vidējā atzīme, mācību gadu noslēdzot, bija augstāka par 8,5 ballēm. Apbalvojumi piešķirti arī par augstiem sasniegumiem eksakto un humanitāro mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu konkursos, mākslā, mūzikā un sportā.

 

Naudas balvas saņem vispārizglītojošo skolu, kā arī profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu audzēkņi. Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi guvuši godalgotas vietas starptautiskos konkursos, augsti sasniegumi starptautiskos vizuālās mākslas konkursos bijuši Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem, kā arī godalgotas vietas Jūrmalas skolēni ieguvuši Latvijas un starptautiska mēroga sporta un tehnisko sporta veidu sacensībās.

 

Naudas balvas apjoms ir 50–150 eiro atbilstīgi Nolikumam par naudas balvu piešķiršanu Jūrmalas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamajiem. Jūrmalas pašvaldība tās piešķir kopš 2016. gada, lai rosinātu skolēnus sasniegt izcilus rezultātus.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE