Jūrmalas jauniešu forums digitālajā vidē
Publicēts: pirmdiena, 9.novembris, 2020
Kategorija: Izglītība

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) un Jūrmalas jaunieši, pielāgojoties esošajai situācijai, ikgadējo Jūrmalas jauniešu forumu organizē digitālajā vidē ar tēmturi #DistancējiesFiziskiNeSociāli.

image

Foruma ietvaros tiks organizētas piecas dažādas aktivitātes, kurās akcents tiks likts uz veidiem, kā laiku pavadīt kopā, esot attālināti citam no cita. Aktivitātes plānotas gan izklaidējošas, gan izglītojošas, un katrs jaunietis varēs izvēlēties tieši sev vistīkamāko. Pieteikšanās uz katru aktivitāti tiks izsludināta atsevišķi Jūrmalas jauniešu “Facebook” lapā @jurmalasxjauniesi.

 

17. novembrī plkst. 18.30 platformā “Zoom” Jūrmalas jauniešu foruma #DistancējiesFiziskiNeSociāli aktivitāte “Gatavosim kopā valsts svētku noskaņās”, kurā ikviens Jūrmalas jaunietis varēja pilnveidot savas pavārmākslas prasmes, lai ar gardiem svētku našķiem iepriecinātu savus mīļos un iepazītu citus jauniešus drošā veidā.

 

25. novembrī plkst. 18.00 platformā “Zoom” aktivitāte “Sportosim” – koptreniņš, kurā varēs apgūt jaunas, vienkāršas metodes fiziskās formas uzturēšanai.

 

2. decembrī plkst. 18.00 platformā “Zoom” aktivitāte “Māksla – izklaide un terapija”. Ne visiem jābūt māksliniekiem, lai veidotu skaistus vizuālās mākslas darbus! Kopā ar citiem jauniešiem varēs iepazīt mākslas dziednieciskās un relaksējošās spējas.

 

9. decembrī plkst. 18.00 platformā “Zoom” aktivitāte “Viedoklis”. Iespēja tikties ar personībām, runāt par dažādām aktuālām tēmām, ierosināt inovatīvus risinājumus jauniešu labsajūtas veicināšanai vai vienkārši būt ar citiem un runāt par to, kas svarīgs ir katram Jūrmalas jaunietim.

 

16. decembrī plkst. 18.00 no Jūrmalas JIC pagalma (Raiņa iela 50) Jūrmalas jauniešu foruma #DistancējiesFiziskiNeSociāli noslēguma aktivitāte “Piedzīvojuma pārgājiens”. Jauniepazītie cilvēki un sen nesatiktie draugi varēs satikties piedzīvojuma pārgājienā pa Jūrmalu!

 

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai par pasākumu norisi! Plašāka informācija par foruma pasākumiem tiks publicēta Jūrmalas jauniešu “Facebook” un “Instagram” kontā (@jurmalasjauniesi).

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE