Pirmdien, 31.augustā, plkst.17.00 Majoru sporta laukumā notiks Jūrmalas jauniešu diena'20 “Kvadrātā”.

image

Šobrīd, kad starp mums vēl aizvien klejo Covid-19 un, rūpējoties par sevi un citiem, ievērojam fizisko distancēšanos, arī ikgadējais Jūrmalas jauniešu dienas pasākums norisināsies mazliet citādāk kā ierasts. Ar pasākumu vēlamies akcentēt, ka fiziskā distancēšanās nenozīmē sociālo distancēšanos – komunicēt, draudzēties, kustēties, izklaidēties, uzdrīkstēties būt, darīt un sapņot mēs varam, arī ievērojot distanci!

 

Pasākuma programmā:

Plkst. 17.00–17.40 – reģistrēšanās, ieejas karšu izņemšana. Iespēja nofotogrāfēties fotostendā.

Plkst. 17.40 – atklāšana            

Plkst. 18.00 – iedvesmas persona Sandis Inzelbergs – "gumijcilvēks". Stāsts par to, kā Sandis sevi attīstījis un neatlaidīgi gājis uz savu mērķi.

Plkst. 19.00 –  iluzionists Dante Pecolli. Dante ir slaveno Latvijas iluzionistu - Daces un Enriko dēls, un tieši vecāki ir tie, kuri puisim ierādīja pirmos trikus un ieaudzināja mīlestību pret burvju trikiem.

Plkst. 20.00 – “Brīvrunu projekts”. Pirmais repa improvizācijas teātris Latvijā. Formāts – dažāda veida uzdevumi, kuros brīvruna izskan kā pilnvērtīga mākslas forma. “Brīvrunu projekta" komanda: Edgars Sniegs, E.V., Zirnis, Bergs, Abra, JeeKaa.

Starp priekšnesumiem – aktivitātes un konkursi ar Gati Kondrātu.

 

Vietu skaits ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās uz pasākumu obligāta: https://bit.ly/kvadrata

 

Pirms pasākuma tiks izsludināts arī sociālo tīklu konkurss par oriģinālākajām distancēšanās idejām, izmantojot mirkļbirku #DistancējiesFiziskiNeSociāli. Informāciju par konkursu un citām aktualitātēm saistībā ar pasākumu meklē: https://bit.ly/3kVBVJc

 

Tiekamies!