3. septembrī plkst. 18.30 Zemgales ielā 4 (Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra pagalmā) norisināsies jau piektais "Bezbailīgo stāstu vakars", kurā ar savu stāstu “Palikt dzīvam” viesosies īpašs viesis – viens no Latvijas repa skatuves ietekmīgākajiem un zināmākajiem tēliem – Ansis. 

image

Šis stāsts ļaus paskatīties uz Ansi ne tikai kā iemīļotu mākslinieku, bet spert soli tuvāk viņa personībai – dzīvei subkultūras burbulī un būšanai sev pašam slavas un naida aizēnotajā hiphopa realitātē.

 

Par Ansi varētu stāstīt daudz, viņš darbojies dažādās sfērās un klausītāju sirdis ar savu mūziku iekarojis jau sen, bet, ja vajadzētu uzrakstīt nelielu biogrāfiju, tad tā skanētu šādi: “Ansis – reperis, bītmeikers, hip-hop mūzikas students, ierakstu producents, godalgotu ierakstu autors un viens no Latvijas repa skatuves ietekmīgākajiem un zināmākajiem tēliem. Dzimis un audzis Ķemeros, Jūrmalā. Darbojies tādu radošo apvienību kā PKI, Kreisais Krasts, Dirty Deal Audio, Netīrās Cilpas, Riekstu Armija u.c. sastāvā. DIY ("dari to pats") praktizētājs: gandrīz 20 gadu laikā repā darbojies ne tikai kā tekstu un mūzikas autors un izpildītājs, bet arī mūzikas izdevējs, ierakstu studijas skaņu inženieris, pasākumu organizators, publicists, vizuālā noformējuma veidotājs, podkāstu un mājas lapu autors un līdzautors, radošo darbnīcu vadītājs u.t.t. Repā Ansis cenšas pārsteigt un vienlaicīgi iedvesmot. Iedrošina sevi un citus riskēt, eksperimentēt, būt unikālam un autentiskam. Investēties savā mākslā, izkopt savu rokrakstu, upurēt un nebaidīties būt nesaprastam.”

 

Nelaid garām iespēju satikt Ansi ārpus skatuves un seko līdzi informācijai par pasākumu – bit.ly/paliktdzivam.

Pasākums norisināsies ārā, tāpēc aicinām ņemt līdzi pledu, spilventiņu vai kādu krēslu personīgās sēdvietas ierīkošanai. Sekojot līdzi noteikumiem valstī, kas attiecināmi uz COVID – 19 ierobežošanu, ievērosim drošu 1 m distanci vienam no otra un visus nepieciešamos higiēnas pasākumus.

 

Bezbailīgo stāstu vakari ir iespēja iedvesmoties no spilgtām personībām, kuras ikdienā darbojas dažādās nozarēs, bet visus vieno uzdrīkstēšanās izkāpt no komforta zonas, lauzt robežas, kā arī ieguldīt savu laiku un spēku, lai sasniegtu virsotnes.

 

Bezbailīgo stāstu vakaru cikls ikvienam interesentam – bez vecuma ierobežojuma, bez ieejas maksas, ar siltu tēju, kafiju un gardumiem!