Aicina uz iedvesmas un piedzīvojumu stāstu vakaru
Publicēts: pirmdiena, 29.jūnijs, 2020
Kategorija: Izglītība
Autors: Anita Bāliņa - Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra jaunatnes darbiniece

2. jūlijā plkst. 18.30 ikviens interesents aicināts uz trešo stāstu vakaru Bērnu un jauniešu interešu centra pagalmā Zemgales ielā 4. Vakara tēma – “Skatuves otra puse jeb tas, ko citi neredz”, ar kuru iepazīstinās Hildegarde Graumane.

image

Hildegarde Graumane dalīsies ar aizskatuves vadītājas pieredzes stāstiem par darbu Latvijas festivālos. Strādājot mārketinga nozarē, Hildegarde jau 15 gadus savu atvaļinājumu vada palīdzot organizēt Latvijas lielāko festivālu “Positivus Festival”. Retu reizi pieslēdzas arī “Summer Sound”, “Taste”, kā arī strādājot solo koncertos ar tādām grupām kā “Instrumenti”, “The Sound Poets”, “Carnival Youth”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, Intars Busulis un “Abonementa orķestris” un citi.

 

Hildegarde ir jaudīga sieviete ar trīs augstākajām izglītībām, no kurām, pēc pašas sacītā, vērtīgākā ir pēdējā: “Seši gadi pavadīti LU Filozofijas fakultātē, kas dod iespēju uz lietām paskatīties plašāk. Kad 2x2 nav tikai četri.”

 

Plašāka informācija par pasākumu Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra Facebook lapā:  https://www.facebook.com/events/2708585199177790/.
Pasākums norisināsies ārā, tāpēc ņemiet līdzi pledu, spilventiņu vai kādu citu lietu personīgās sēdvietas ierīkošanai. Aicinām pasākuma dalībniekus ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.

 

Bezbailīgo stāstu vakari ir iespēja iedvesmoties no spilgtām personībām, kuras ikdienā darbojas ļoti dažādās nozarēs, bet visus vieno uzdrīkstēšanās izkāpt no komforta zonas, lauzt robežas, kā arī ieguldīt savu laiku un spēku, lai sasniegtu augstas virsotnes.

 

Bezbailīgo stāstu vakaru cikls ikvienam interesentam – bez vecuma ierobežojuma, bez ieejas maksas, ar siltu tēju, kafiju un gardumiem!

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE