Bulduru Dārzkopības vidusskolā sākusies uzņemšana pēc 9. un 12.klases beigšanas
Publicēts: trešdiena, 3.jūnijs, 2020
Kategorija: Izglītība
Autors: Sanita Spure - Bulduru Dārzkopības vidusskola sabiedrisko attiecību speciāliste

Bulduru Dārzkopības vidusskola (BDV) uzsāk jaunā mācību gada izglītojamo uzņemšanu pēc pamatskolas un vidusskolas. 

image

Jaunajam mācību gadam aicinām pieteikties valsts finansētās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās, lai apgūtu sekojošas profesijas:

 

Pēc 9.klases:

Dārzkopības tehniķis

Dārzkopis

Augkopis

Ainavu būvtehniķis

Kokkopis (arborists)

Pavārs

Viesmīlības pakalpojumu speciālists

 

Pēc 12.klases:

Dārzkopības tehniķis

Floristikas speciālists

Ainavu būvtehniķis

Kokkopis (arborists)

Viesmīlības pakalpojumu speciālists

 

Šogad Atvērto durvju dienu vietā BDV aicina ielūkoties https://www.uznemsanabulduros.com/ informatīvajā mājas lapā. Pieteikšanās mācībām noritēs attālināti, pieteikumus iespējams noformēt līdz 20.augustam. Pieteikšanās anketa atrodama skolas mājas lapā www.bulduri.lv .

 

Uzņemšana klātienē skolā noritēs:

Pirmdienās 9:00 līdz 13:00
Otrdienās 9:00 līdz 13:00
Trešdienās 9:00 līdz 17:00
Ceturtdienās 9:00 līdz 13:00.


Bulduru Dārzkopības vidusskolā, Jūrmala, Viestura iela 6, ēkas pirmajā stāvā, telpā Nr.118.

 

BDV atrodas senās Bilderliņu kroņa muižas teritorijā Lielupes krastā, netālu no jūras. Kopš 1910. gada šajā vietā izglītojas topošie dārzkopības un kokkopības nozares speciālisti. Mūsdienās līdzvērtīgi notiek arī jauno speciālistu sagatavošana tūrisma, viesmīlības un ēdināšanas nozarēs. Mācības rit skolā, kurā ir svaigi remontētas saulainas mācību auditorijas, atjaunota sporta un jauna trenažieru zāle. Turpat skolas teritorijā atrodas divas dienesta viesnīcas, kurām līdz jaunajam mācību gada sākumam aktīvi noris atjaunošanas un remontdarbi.

 

BDV ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes struktūrvienība, kas mūsu audzēkņiem sniedz priekšrocības tālākām studijām izvēlētajā profesijā, kurā pirmās iemaņas jau gūtas Bulduros. Skolu mācību programmas ir saskaņotas un veidotas pēctecīgi, tāpēc izvēloties mācības Bulduros, jūs izvēlaties mērķtiecīgu izglītību.

Bulduru Dārzkopības vidusskolai ir skolas attīstības biedrība, kas darbojās, lai veicinātu dārzkopības nozares attīstību. Biedrība ir izstrādājusi labāko jauno topošo dārzkopju - Bulduru Dārzkopības vidusskolas izglītojamo prēmēšanas nolikumu. Ikviens BDV Dārzkopības programmas izglītojamais var pieteikties uz Bulduru Dārzkopības skolas attīstības biedrības stipendiju.

 

Vidusskolai šogad aprit apaļi 110 gadi.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE