image
Dubultu koncertzālē aizritējis jauno pianistu konkurss

Dubultu koncertzālē no 6. līdz 10. oktobrim norisinājās XXI Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala 2020”, kurā uzstājās jaunie pianisti no Latvijas, Lietuvas (neklātienē) un Igaunijas. 

piektdiena, 16.oktobris, 2020
image
Tiek atcelta nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Pamatojoties uz epidemioloģiskās situācijas saasināšanos valstī, nepieciešamību ierobežot COVID-19 izplatības risku un rūpējoties par mazo jūrmalnieku drošību, tiek atcelta rudens integrētā dienas nometne bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu draugiem.

trešdiena, 14.oktobris, 2020
image
Dienas nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Bērnus ar īpašām vajadzībām kopā ar viņu draugiem vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem aicina pieteikt integrētai dienas nometnei. 

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Jaunie pianisti tiekas starptautiskajā akadēmiskās mūzikas konkursā “Jūrmala 2020”

Jau 21. reizi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinās Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala”, šogad – klavieru specialitātē. Konkursa otrajā kārtā un noslēguma koncertā dalībnieki uzstāsies kopā ar Andra Vecumnieka vadīto konkursa orķestri. Konkursa norises vērojamas tiešsaistē, konkursa noslēgumu var apmeklēt arī klātienē.

trešdiena, 7.oktobris, 2020
image
Aicina fotoklubā “Jaunais fokuss”

Turpinot ikgadēju tradīciju, Jūrmalas fotoklubs “Jaunais fokuss” aicina fotogrāfijas entuziastus uz meistarklasēm profesionāla fotogrāfa vadībā. Nodarbības ir bez maksas.

pirmdiena, 12.oktobris, 2020
image
Jūrmalniekus aicina pieteikties ES finansētām mācībām enerģētikas jomā

Līdz šī gada 22.oktobrim izsludināta pieteikšanās Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētām pieaugušo izglītības programmām. Valsts akreditēta izglītības iestāde „Mācību centrs MAGNUM” Jūrmalas iedzīvotājiem piedāvā kursus un profesionālo izglītību enerģētikas nozarē, maksājot tikai 5% vai 10% no mācību maksas. Mācības tiks realizētas tepat Jūrmalā, Viestura ielā 6 (Bulduru Dārzkopības vidusskolas telpās), kur iekārtota un kopš šī gada marta darbojas mācību centra praktiskā laboratorija.

piektdiena, 2.oktobris, 2020
image
Izmaiņas skolēnu autobusu sarakstos un maršrutos

No 1.oktobra stājas spēkā izmaiņas skolēnu autobusu  3., 6. un 7. maršruta sarakstos un maršrutos. Izmaiņas veiktas, ņemot vērā skolu ierosinājumus.

trešdiena, 30.septembris, 2020
image
Jūrmalas izglītības iestādes saņem Vides izglītības fonda apbalvojumus

22.septembrī Vides izglītības fonds par sasniegumiem vides izglītībā apbalvoja 183 Latvijas izglītības iestādes, to vidū – 7 Jūrmalas izglītības iestādes.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Apbalvoti talantīgākie kultūrizglītības jomas skolēni

2020. gada 17. septembrī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā svinīgā ceremonijā Kultūras ministrijas apbalvojumu saņēma pērn starptautiskos konkursos, skatēs un izstādēs panākumus guvušie kultūrizglītības nozares skolēni un viņu pedagogi. 

piektdiena, 18.septembris, 2020
image
Pašvaldības pabalsti izglītībai

Lai atvieglotu skolas gaitu sākumu, pašvaldība nodrošina pabalstu izmaksu vairākām iedzīvotāju kategorijām.

piektdiena, 28.augusts, 2020
Ielādēt vairāk