Jaunumi
image
Tapis izglītojošs video materiāls – iepazīšanās ar mūzikas instrumentiem

Jūrmalas Mūzikas vidusskolā tapis metodisks video materiāls pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Skaņrades telpa”, kas iepazīstina ar mūzikas instrumentiem, stāstījumu ilustrē skolas pedagogu un audzēkņu muzikāli sniegumi. Video publikācijas trešdienās skatāmas Jūrmalas Mūzikas vidusskolas “Facebook” lapā.

otrdiena, 18.maijs, 2021
image
Noslēdzies atklātais projektu konkurss “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”

Projekta PuMPuRS* ietvaros atbalstīti 3 jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Kopā tika saņemti 8 projektu pieteikumi. Paldies visiem, kuriem rūp mūsu jauniešu nākotne, kuri ir gatavi jauniešus atbalstīt!

pirmdiena, 17.maijs, 2021
image
Izsludināta audzēkņu uzņemšana Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina audzēkņu uzņemšanu 2021./2022. mācību gadam.

trešdiena, 12.maijs, 2021
image
Aicina jauniešus piedalīties aptaujā

Aicinām jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuri dzīvo Jūrmalā, veltīt līdz 5 minūtēm un piedalīties anonīmā aptaujā, izvērtējot, kāda ir un kā mainījusies viņu fiziskā un emocionālā labsajūta pandēmijas laikā.

ceturtdiena, 6.maijs, 2021
image
Jūrmalas mākslas skola uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam

Jūrmalas mākslas skola  uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla".

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Stilizētās kartēs jaunie mākslinieki parāda Jūrmalas daudzveidību

Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņi, veidojot kompozīcijas darbus, mākslinieciski stilizētās Jūrmalas kartēs atainojuši savas pilsētas daudzveidību. Krāsainas un melnbaltas, dekoratīvos rakstos veidotas, mākslinieciski rotaļīgas un rūpīgi izzīmētas jauno mākslinieku radītās teritoriju kartes spilgti raksturo 26 dažādās Jūrmalas apkaimes.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Jauniešus aicina uz tiešsaistes nodarbību par mentālo veselību

Ceturtdien, 22. aprīlī, plkst. 18.00 notiks projekta "Kas slēpjas aiz “normāli” trešā  nodarbība “Dusmas, kauns un vainas izjūta. Kāda blusa Tev ir iekodusi?”, kuru vadīs RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas rezidents-psihoterapeits Romāns Beskrovnijs.

trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
Digitālās tehnoloģijas – jau pirmsskolā

Ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības atbalstu pirmsskolas izglītības iestādes ir papildinājušas mācību materiālu klāstu ar jaunām digitālajām tehnoloģijām, kas ir lielisks palīgrīks mācību procesa apguvei.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Sveicam “Jūrmalas jauniešu gada balvas 2020” laureātus

1. aprīlī tika sveikti apbalvojuma “Jūrmalas jauniešu gada balva 2020” laureāti. Uzvarētāji tika sveikti individuāli, iemūžinot notikumu videoatskatā, – tas pieejams Jūrmalas jauniešu sociālo mediju kontos.

trešdiena, 7.aprīlis, 2021
image
Sveiks “Jūrmalas jauniešu Gada balva 2020” laureātus

Jūrmalas jaunieši un Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu jaunieti, vecāku, skolotāju, darbā ar jaunatni iesaistīto un citu interesentu pievienoties “Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2020” laureātu sveikšanā platformā Youtube 2.aprīlī plkst.17.00.

trešdiena, 31.marts, 2021
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2021
PILSĒTAS KARTE