Jaunumi
image
Aicina uz semināru par sievietes identitāti

20.augustā plkst. 17.00 Jūrmalas pilsētas Centrālajā bibliotēkā (Strēlnieku prospekts 30, Dubulti) norisināsies kārtējais Sabiedrības integrācijas projekta "No sirds uz sirdi" seminārs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Uzsākti būvdarbi Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētus projektus, Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā uzsākti būvdarbi izglītības iestādes telpu pārbūvei un ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalā uzsāk vides kampaņu “Dari dabai prieku, neņem lieku”

Aicinām Jūrmalas tūrisma un sabiedrisko pakalpojumu sniedzējus, tūristu mītņu vietu un objektu īpašniekus, kā arī citus komersantus, kuru darbība saistās ar publisko pakalpojumu sniegšanu, kā arī pašvaldību iestādes, kas veic iedzīvotāju un viesu apkalpošanu,  iesaistīties vides kampaņā “Dari dabai prieku, neņem lieku”. 

pirmdiena, 19.augusts, 2019
image
Samoilovs/Šmēdiņš triumfē Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā

Jūrmalnieks Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš 18.augustā Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Maskavā izcīnīja zeltu .

pirmdiena, 19.augusts, 2019
image
Festivālu vasara Jūrmalā turpinās

Mūzikas mākslas cienītājus kūrortpilsētā šovasar priecē dažādi mūzikas festivāli ar daudzveidīgu un bagātīgu programmu – daži no tiem jau aizvadīti, taču vairākus izcilus klasiskās mūzikas koncertus šovasar vēl var apmeklēt. Festivāli Jūrmalā turpinās, mūzikas mākslas baudītājus vēl gaida tikšanās ar izciliem mūziķiem trīs klasiskās mūzikas festivālu koncertos.

pirmdiena, 19.augusts, 2019
image
Mainās satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas un tās krustojumā ar Rīgas apvedceļu

No piektdienas 16. augusta būtiski mainās satiksmes organizācija Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) satiksmes mezglā. Satiksme pakāpeniski tiek pārkārtota no Rīgas virziena brauktuves uz Jūrmalas virziena brauktuvi un tiek slēgta apļveida uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte), braucot no Rīgas Liepājas virzienā.

image
Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš

10. augustā Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš. Olainiešu Jekaterinas un Aleksandra Streļinu ģimenē dzimusi meitiņa Arina.

piektdiena, 16.augusts, 2019
image
Majoros aizvadīts Starptautiskais turnīrs pludmales regbijā

11. augustā Jūrmalas pludmales centrā Majoros notika pludmales regbija sacensības U-10, U-12, U-16 vecuma grupas komandām. Sacensībās piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

piektdiena, 16.augusts, 2019
image
Majoru pludmalē top volejbola stadions Pasaules kausa posma uzņemšanai

No 22. līdz 25. augustam Jūrmalā sāksies līdz šim nozīmīgākās pludmales volejbola sacensības Latvijas vēsturē – Pasaules kausa posms pludmales volejbolā. Šobrīd savu dalību turnīram ir apstiprinājuši 52 pludmales volejbola pāri no 27 pasaules valstīm.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Ziemeļeiropas un Baltijas TCR seriālā startēs pirmais latviešu sportists – jūrmalnieks Valters Zviedris

No 17. līdz 18. augustam Biķernieku trasē jau astoto gadu norisināsies autošosejas festivāls “Riga Summer Race”. Pirmo reizi Ziemeļeiropas zonas un Baltijas 6H izturības (NEZ6H) čempionāta TCR klasē startēs latviešu autosportists Valters Zviedris.

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE