image
Apvienos Jūrmalas Alternatīvo skolu un Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolu; pārbūvēs Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas ēku

Jūrmalas pilsētas domes sēdē 24.septembrī pieņemts lēmums dibināt jaunu izglītības iestādi “Jūrmalas Aspazijas pamatskola”, kurā tiks apvienotas divas Jūrmalas skolas: Jūrmalas Alternatīvā skola un Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola. Skola pārņems un attīstīs Jūrmalas Alternatīvās skolas un Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas izglītības programmas; jaunā skola pārņems arī abās skolās strādājošos pedagogus, tiks saglabāts skolēnu skaits klasēs. 

ceturtdiena, 24.septembris, 2020
image
Īsumā par domes septembra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 24.septembra sēdē tika skatīti gandrīz 100 jautājumi: apstiprināti grozījumi lēmumos par pašvaldības dalība projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, noteikts izglītības iestāžu vadītāju un viņu vietnieku atalgojums, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi saistībā ar nekustamo īpašumu.

ceturtdiena, 24.septembris, 2020
image
Savāktās rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas. Pieteikšana – sākot no 19.oktobra.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Ceļotāju diena Ķemeru Nacionālajā parkā

Ķemeru Nacionālais parks aicina interesentus piedalīties Ceļotāju dienā, kas šogad notiks sestdien, 3.oktobrī! Tā būs notikumiem bagāta diena, kas ar visdažādāko aktivitāšu, izstāžu un pārgājienu palīdzību ļaus atklāt šo neticami daudzveidīgo teritoriju atkal un atkal no jauna.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Jūrmalas izglītības iestādes saņem Vides izglītības fonda apbalvojumus

22.septembrī Vides izglītības fonds par sasniegumiem vides izglītībā apbalvoja 183 Latvijas izglītības iestādes, to vidū – 7 Jūrmalas izglītības iestādes.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
27.septembrī norisināsies Jūrmalas skriešanas svētki

Svētdien, 27.septembrī, Majoru pludmalē jau desmito gadu norisināsies Jūrmalas skriešanas svētki, kur lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties trīs skriešanas distancēs, Latvijas nūjošanas čempionāta 3.posma kausa izcīņā, kā arī piedalīties citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas Sabiedriskā labuma balvai!

Jūrmalas pilsētas dome līdz 30. oktobrim aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Jūrmalnieks Ābelītis un Fokerots kļūst par Eiropas U-18 pludmales volejbola vicečempioniem

Turcijas pilsētā Izmirā no četriem Latvijas duetiem Eiropas U-18 čempionātā pludmales volejbolā vislabāk veicās jūrmalniekam Kārlim Ābelītim un Kristianam Fokerotam, kuri 20.septembrī kļuva par sudraba godalgu īpašniekiem.

otrdiena, 22.septembris, 2020
image
Lijcs iekļūst labāko pieciniekā pasaules čempionātā F-2 ātrumlaivām

Svētdien, 20.septembrī, Kauņā aizvadīts pirmais pasaules čempionāta posms “Fomurla 2” klasē ātrumlaivās. Latvijas labākie piloti – jūrmalnieks Ņikita Lijcs un Uvis Slakteris – šajās sacensībās ierindojās labāko pieciniekā.

otrdiena, 22.septembris, 2020
image
Vēl līdz 30. septembrim var iesniegt biznesa ideju grantu programmā “(ie)dvesma”

Vēl līdz 30. septembrim turpinās projektu pieņemšana grantu programmai “(ie)dvesma”. Finansējuma saņemšanai var pieteikties gan jau strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori, un kopējais pieejamo grantu apmērs šogad ir 70 000 eiro.

otrdiena, 22.septembris, 2020
Ielādēt vairāk