image
Izmaiņas skolēnu autobusu sarakstos un maršrutos

No rītdienas, 1.oktobra, stāsies spēkā izmaiņas skolēnu autobusu  3., 6. un 7. maršruta sarakstos un maršrutos. Izmaiņas veiktas, ņemot vērā skolu ierosinājumus.

trešdiena, 30.septembris, 2020
image
Jūrmalai sava volejbola komanda “RTU Robežsardze/Jūrmala”; mājas spēles jau nedēļas nogalē

Jau šajā nedēļas nogalē, 3. un 4. oktobrī, plkst. 15.00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē jūrmalniekiem būs iespēja vērot klasiskā volejbola spēles. 3. oktobrī “RTU Robežsardze/Jūrmala” cīnīsies ar “Jēkabpils Lūšiem”, 4. oktobrī ar “Daugavpils” komandu. Ieeja bez maksas.

otrdiena, 29.septembris, 2020
image
Lasītāji turpina izzināt Jūrmalas vēsturi

Pagājušā gada rudenī Jūrmalas Centrālā bibliotēka uzsāka vēstures konkursu ciklu lasītājiem “Jūrmala – pazīstamā un nezināmā...”.

pirmdiena, 28.septembris, 2020
image
Aukstā ūdens padeves pārtraukumi Edinburgas prospektā

Otrdien, 29. septembrī, Edinburgas prospektā Nr.15 un Edinburgas prospektā no Piestātnes ielas līdz Skujienes ielai remontdarbu laikā plkst.10.00–16.00 būs pārtraukta aukstā ūdens padeve.

pirmdiena, 28.septembris, 2020
image
Jūrmala uzņem Japānas vēstniecības pārstāvjus

17. septembrī Jūrmalu apmeklēja Japānas vēstniecības Latvijā padomnieks Tošijuki Suzuki, kultūras jautājumu speciālists Hidetoši Saito un Japānas vēstniecības Latvijā Studiju informācijas nodaļas pārstāve Zaiga Stankeviča-Mača.

pirmdiena, 28.septembris, 2020
image
Aizvadīti Jūrmalas skriešanas svētki

Svētdien, 27.septembrī, jau desmito reizi Majoru pludmalē norisinājās Jūrmalas skriešanas svētki. Jūrmalas skriešanas svētki ir unikāls tautas sporta pasākums, kas pulcē visu vecumu skriešanas un nūjošanas entuziastus un profesionāļus, turklāt vienīgais skriešanas masu pasākums, kura distances ir izvietotas pludmales smiltīs.

pirmdiena, 28.septembris, 2020
image
Apvienos Jūrmalas Alternatīvo skolu un Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolu; pārbūvēs Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas ēku

Jūrmalas pilsētas domes sēdē 24.septembrī pieņemts lēmums dibināt jaunu izglītības iestādi “Jūrmalas Aspazijas pamatskola”, kurā tiks apvienotas divas Jūrmalas skolas: Jūrmalas Alternatīvā skola un Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola. Skola pārņems un attīstīs Jūrmalas Alternatīvās skolas un Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas izglītības programmas; jaunā skola pārņems arī abās skolās strādājošos pedagogus, tiks saglabāts skolēnu skaits klasēs. 

ceturtdiena, 24.septembris, 2020
image
Īsumā par domes septembra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 24.septembra sēdē tika skatīti gandrīz 100 jautājumi: apstiprināti grozījumi lēmumos par pašvaldības dalība projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, noteikts izglītības iestāžu vadītāju un viņu vietnieku atalgojums, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi saistībā ar nekustamo īpašumu.

ceturtdiena, 24.septembris, 2020
image
Savāktās rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas. Pieteikšana – sākot no 19.oktobra.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Ceļotāju diena Ķemeru Nacionālajā parkā

Ķemeru Nacionālais parks aicina interesentus piedalīties Ceļotāju dienā, kas šogad notiks sestdien, 3.oktobrī! Tā būs notikumiem bagāta diena, kas ar visdažādāko aktivitāšu, izstāžu un pārgājienu palīdzību ļaus atklāt šo neticami daudzveidīgo teritoriju atkal un atkal no jauna.

trešdiena, 23.septembris, 2020
Ielādēt vairāk