image
Jūrmalas handbolisti “Jūrmalas Sports” gatavi startam virslīgā

Jūrmalas handbola komanda “Jūrmalas Sports” arī šogad startēs SynotTip handbola virslīgā. Par komandas starpsezonu, pārmaiņām un mērķiem jaunajā sezonā stāsta galvenais treneris Ivars Dumarāns.

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Aicinām izteikt viedokli par Jomas ielas apgaismojumu

2020.gadā tiek plānots veikt Jomas ielas apgaismojuma nomaiņu, uzlabojot tā energoefektivitāti un funkcionalitāti. Jūrmalas pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties un izteikt viedokli par Jomas ielas apgaismojumu.

trešdiena, 18.septembris, 2019
image
Jūrmalnieki A. Kraukļa turnīrā trešie

VEF Basketbola skola jau 28. reizi rīkoja Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīru basketbolā zēniem un meitenēm. 

trešdiena, 18.septembris, 2019
image
Valters Zviedris dominē Latvijas kartinga čempionāta noslēdzošajā posmā Jelgavā

7. septembrī Jelgavas kartodromā “Rullītis” tika aizvadīts šī gada Latvijas kartinga čempionāta un “Pro-Kart” kausa pēdējais, sestais posms. Uz šo posmu, kā jau ierasts, bija ieradušies gandrīz 200 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un pat sportisti no Austrijas un Norvēģijas.

trešdiena, 18.septembris, 2019
image
Uzsākti zemūdens nogāzes nostiprināšanas darbi posmā Majori–Dubulti

Lielupes krastā pie esošā krasta nostiprinājuma posmā starp Majoriem un Dubultiem uzsākti izskalotā krasta stiprinājuma gultnes/zemūdens nogāzes nostiprināšanas (atjaunošanas) darbi.

otrdiena, 17.septembris, 2019
image
Medijpratības iniciatīva Pilna Doma viesosies Jūrmalā

Līdz ar jaunā mācību gada sākumu skolās atgriežas medijpratības iniciatīva Pilna Doma, kurā var piedalīties ikviens 10.–11. klases skolēns un pedagogs. Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos divos gados, Latvijas labākie žurnālisti dosies uz skolām, lai klātienes nodarbībās tiktos ar skolēniem. 

otrdiena, 17.septembris, 2019
image
Lijcs kļūst par pieckārtējo Pasaules vicečempionu Formulā 4

Ir aizvadīta spraiga atrumlaivu sacīkšu sezona, lai noteiktu pasaules čempiona titulu. Šogad pasaules ātrākie piloti sacentās četros posmos – divos Somijā un divos Itālijā. 

otrdiena, 17.septembris, 2019
image
Karatisti jauno sacensību sezonu sāk Ungārijā

14.–15.septembrī Ungārijā, Budapeštā notika viens no lielākajiem karatē WKF (olimpiskais karatē) turnīriem Eiropā – “Budapest Open 2019”. Šogad turnīrs pulcēja gandrīz 2000 dalībnieku no 36 valstīm.

otrdiena, 17.septembris, 2019
image
U-9 un U-10 komandas "Uzvarētāju kausā" izcīna 2.vietu

Jūrmalas Sporta skolas divas futbola komandas U-9 un U-10  nedēļas nogalē 13.–15.septembrī Tukumā piedalījās futbola turnīrā  “Uzvarētāju Kauss”.

 

 

pirmdiena, 16.septembris, 2019
image
Šonedēļ – Eiropas Mobilitātes nedēļa

No 16. līdz 22. septembrim notiek Eiropas Mobilitātes nedēļa, kuras šī gada vadmotīvs ir  “Gudrāks solis”. Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pozitīvo ietekmi, pārvietojoties ar riteni un kājām, kā arī viedo pilsētu attīstību.

pirmdiena, 16.septembris, 2019
Ielādēt vairāk