image
Sākas 6 semināru cikls piejūras teritoriju tūrisma uzņēmējiem

Pirms aktīvās tūrisma sezonas sākuma 20. aprīlī notiks pirmais no sešiem apmācību semināriem tūrismā iesaistītiem uzņēmējiem un tūrisma veicināšanā iesaistīto pašvaldību un citu organizāciju darbiniekiem Latvijas piejūras teritorijās.

otrdiena, 13.aprīlis, 2021
image
Latvijas izlase tenisa centrā “Lielupe” tiksies ar Indiju

Latvijas sieviešu tenisa izlase “Billie Jean King Cup” tenisa turnīrā spēkosies ar Indijas izlasi. Par “FedCup” iepriekš dēvētais tenisa turnīrs norisināsies 16. un 17. aprīlī nacionālajā tenisa centrā “Lielupe”.

otrdiena, 13.aprīlis, 2021
image
“Puķu actiņu” zīmēšanas meistarklase no Aspazijas mājas

Muzejs “Aspazijas māja” aicina uz attālināto zīmēšanas meistarklasi “Puķu actiņas”, kuru vadīs bērnu grāmatu ilustratore Gundega Muzikante. Nodarbība norisināsies 15. aprīlī plkst. 16.00 Zoom platformā, tai jāpiesakās iepriekš e-pastā aspazijas.maja@jurmala.lv.

otrdiena, 13.aprīlis, 2021
image
Digitālās tehnoloģijas – jau pirmsskolā

Ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības atbalstu pirmsskolas izglītības iestādes ir papildinājušas mācību materiālu klāstu ar jaunām digitālajām tehnoloģijām, kas ir lielisks palīgrīks mācību procesa apguvei.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
“Latvijas džeza ainavas” – koncerta pārraide no Dzintaru koncertzāles

Televīzijas kanālā “ReTV” 17.  aprīlī plkst. 22.00 tiks pārraidīts koncerts “Latvijas džeza ainavas” no Dzintaru koncertzāles.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Atjaunos divvirzienu satiksmi Jēkabpils ielas posmā

Informējam, ka no 15.aprīļa Jēkabpils ielā tiks veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas, atjaunojot divvirziena satiksmi Jēkabpils ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz satiksmes apgriešanās mezglam Ventspils šosejā.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Atklāta pieteikšanās izstādēm Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina māksliniekus un kuratorus līdz 2021. gada 30. maijam pieteikt izstādes 2023. gadam.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Kauguros notiek būvdarbi atpūtas parka izveidei

Kauguros, teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu, notiek būvdarbi labiekārtota atpūtas parka izveidei 3,8 hektāru platībā un jauniešu mājas būvniecībai.

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
Dzīvokļu nodaļas paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina sazināties ar Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļu Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai, personu, kura norādītajā laika periodā dzīvoja Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošajās dzīvojamās telpās

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
image
Jūrmalnieki aktīvi iesaistās ideju sniegšanā Eiropas kultūras galvaspilsētas konkursam

Jūrmalnieki sadarbībā ar Kurzemes novada pašvaldībām aktīvi strādā, lai sagatavotu pieteikumu konkursam par Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027. gadā, kas jāiesniedz līdz 2021. gada 4. jūnijam. Paldies radošajiem jūrmalniekiem par iesaisti pieteikuma veidošanā, dalīšanos ar savām idejām un redzējumu!

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk