image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19 (aktualizēts)

Līdz 7.februārim pagarina drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai. Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izplatību, aicinām ikvienu jūrmalnieku ievērot noteiktos piesardzības pasākumus.

image
Ūdens padeves pārtraukums Dāvja un Skautu ielas krustojumā

Ceturtdien, 28.janvārī, īstenojot projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta” būvniecības darbus Dāvja un Skautu ielas krustojumā, no plkst. 9.00 līdz 14.00 būs atslēgta ūdens padeve ēkām Skautu ielā no Zemgales ielai līdz Medņu ielai.

trešdiena, 27.janvāris, 2021
image
Pašvaldība aicina uzņēmējus pieteikt projektus inovatīvu pakalpojumu un radošu aktivitāšu izveidei

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam inovatīvu pakalpojumu un radošu tūrisma aktivitāšu izveidei. Pieteikumus konkursam var iesniegt no 1.februāra līdz 1.martam.

otrdiena, 26.janvāris, 2021
image
Saņems piemaksas par darbu paaugstināta riska apstākļos

Finanšu komitejas sēdē 26. janvārī tika atbalstīts jautājums par piemaksu noteikšanu Jūrmalas pašvaldības policijas inspektoriem un glābējiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos. 

otrdiena, 26.janvāris, 2021
image
Attālināto mācību laikā arī 1.–4. klašu skolēni saņems pārtikas pakas

No 25. janvāra attālinātās mācības uzsāka arī 1.–4. klašu skolēni, attālināto mācību laikā Jūrmalas pilsētas pašvaldība skolēniem nodrošinās pārtikas pakas. Par pārtikas paku saņemšanas kārtību vecākus informēs skolas.

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Sāks Lielupes krasta nostiprināšanu posmā no Majoriem līdz Dzintariem

Šī gada sākumā pašvaldība ir noslēgusi būvdarbu līgumu ar SIA “Riga-rent” un būvuzradzības līgumu ar SIA “Firma L4” par Lielupes krasta nostiprināšanu posmā no Majoriem (Rīgas iela 2) līdz Dzintariem (Plūdu iela). 

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanas grafikā

Sākot ar trešdienu, 27.janvāri, stājas spēkā izmaiņas Jūrmalas pilsētas maršrutu Nr.1 un Nr.5 kursēšanas grafikā.

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums Vienības prospekta un Viestura ielas krustojuma rajonā

Trešdien, 27.janvārī, no plkst.9.00 līdz 18.00 Vienības prospekta un Viestura ielas krustojumā, notiks būvdarbi, kuru dēļ būs atslēgta ūdens padeve ēkām Vienības prospektā no Stendes ielas līdz Tiltu ielai.   

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
1. martā sāksies bērnu reģistrēšana skolai

Bērnu pieteikšana uzņemšanai 1. klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs 2021./2022. mācību gadam sāksies 2021. gada 1. martā un turpināsies līdz 2021. gada 24. maijam.

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Naktsmītne un ēdiens – pirmā palīdzība krīzes situācijā

Pašvaldība nodrošina dažādus sociālās palīdzības veidus, to vidū ir arī nakts patversmes un zupas virtuves pakalpojumus cilvēkiem krīzes situācijā.

ceturtdiena, 21.janvāris, 2021
Ielādēt vairāk