Jaunumi
image
Cilvēkiem ar invaliditāti Jūrmalā pieejams inventārs atpūtai pludmalē

Iedzīvotājiem ar invaliditāti, arī dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem, Kauguru un Jaunķemeru pludmalē bez maksas ir pieejams atpūtas inventārs aktīvai atpūtai – tandēmriteņi, trīsriteņi un peldrati, kā arī sauļošanās krēsli.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Lielupes pļavas arī šovasar noganīs govis

Dabas liegumā “Lielupes grīvas pļavas” no Siguldas pļavām ieradušās desmit Latvijas Dabas fonda mobilā ganāmpulka govis, lai noganītu mūsu palieņu pļavas dabiskā veidā.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Skan starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala 2021”

Jau 22. reizi Jūrmalā norisinās ikgadējais starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala”, kas šogad veltīts daudzstīgu instrumentiem. Konkursa 2. kārta un noslēguma koncerts 21. jūnijā un arī turpmāk būs vērojams tiešsaistē tīmekļvietnēs.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Samoilovam pēdējā ceļazīme uz Tokiju

Aizvadītajā Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā Čehijas pilsētā Ostravā jūnija sākumā pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš spēlē piekāpās itāliešiem, neiekļūstot ceturtdaļfinālā un ierindojoties 9. vietā, līdz ar to arī zaudējot olimpisko kvotu pēc atlases ranga.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Blaževičai bronzas medaļa ASV studentu čempionātā septiņcīņā

Jūrmalniece Kristīne Blaževiča 12. jūnijā Oregonas pilsētā Jūdžinā izcīnīja bronzas medaļu Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) pirmās divīzijas vieglatlētikas čempionāta septiņcīņas sacensībās.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Dubultu digitālajā koncertzālē notiks klaviermūzikas albuma atvēršanas koncerts

Tiešsaistē no Dubultu digitālās koncertzāles norisināsies Imanta Zemzara klaviermūzikas albuma “Kāda cita Ceļiniekfantāzija” atvēršanas koncerts ar pianistes Diānas Zandbergas pirmatskaņojumiem. Koncerts 18. jūnijā plkst. 18.00 tiks pārraidīts koncertzāles “Facebook” lapā un Youtube kanālā “Jurmala Live”.

trešdiena, 16.jūnijs, 2021
image
Izstāde “Tūlīt” mākslas stacijā “Dubulti”

Mākslas stacijā “Dubulti” norisināsies izstāde “Tūlīt” – Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna jaunais kopdarbs. Izstāde atvērta no 18. jūnija un norisināsies līdz 5. septembrim.

trešdiena, 16.jūnijs, 2021
image
16.jūnijā notiks tiešsaistes domnīca "Labā prakse videi draudzīga sabiedriskā transporta ieviešanā"

16. jūnijā plkst. 11.00 pašvaldību pārstāvji pārrunās līdz šim paveikto videi draudzīga transporta ieviešanā un diskutēs par nākamajiem soļiem labās prakses turpināšanā Latvijas pilsētās.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
image
Kur Jūrmalā vakcinēties pret Covid-19

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai zvanot vai jautājot savam ģimenes ārstam.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
image
Ķemeru ūdenstornis un Mellužu estrāde – maršrutā “Atrastā Latvija”

Aicinot epidemioloģiski drošā veidā apmeklēt no jauna izveidotos un atjaunotos teju 60 kultūras un dabas mantojuma objektus visā Latvijā, Kultūras ministrija izveidojusi informatīvo kampaņu un spēli “Atrastā Latvija”. Maršrutā iekļauti arī divi Jūrmalas pilsētas objekti – Ķemeru ūdenstornis un Mellužu estrāde.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE