Jaunumi
image
Jūrmalas Glābšanas dienests atgādina par piesardzību pludmalē

Tuvojoties saulainām brīvdienām, Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienests aicina ievērot svarīgākās drošības prasības, lai atpūta pie jūras vai citām ūdenstilpēm neradītu nepatīkamus starpgadījumus.

piektdiena, 29.maijs, 2020
image
Remontēs ielas, būs satiksmes ierobežojumi

Drīzumā plānots sākt būvdarbus vairākās pilsētas ielās un iekškvartālos, līdz ar to tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi.

piektdiena, 29.maijs, 2020
image
Pasaulslavenais operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko izpildīs Maestro Raimonda Paula melodijas

Sestdien, 6. jūnijā, plkst. 21.20 LTV1, LR3 Klasika un LSM.LV  tiešraidē skatītāji varēs vērot vēl nebijušu Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu. 

ceturtdiena, 28.maijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pludmales gatavas peldsezonai

Gatavojoties vasarai, Jūrmalas pilsētas 24 kilometrus garā pludmale ir labiekārtota atpūtai – izvietoti pludmales soli, atkritumu tvertnes un labierīcības, darbu sākušas vairākas kafejnīcas jūras krastā. Intensīvākā režīmā pludmalēs darbu turpina Glābšanas dienests, kas atpūtniekus aicina ievērot noteiktās drošības prasības un noteikumus.

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Aicina apmeklēt bezmaksas SUP fitnesa nodarbības

Lai veicinātu jūrmalnieku aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Jūrmalā no maija līdz pat septembrim tiks rīkotas bezmaksas SUP fitnesa nodarbības. Lielās interesesntu atsaucības dēļ šobrīd pieteikšanās ir apturēta. 

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Notiks BJIC organizētās vasaras nometnes

Pieteikšanās 2020.gada nometnēm Asaros tiks atvērta 1.jūnijā plkst.10.00. Nometnes notiks īpašu higiēnas prasību un īpašas piesardzības apstākļos.

otrdiena, 26.maijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētā attīstīs infrastruktūru sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu, Jūrmalā tiks attīstīta infrastruktūra sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, paplašinot un pilnveidojot pieejamo pakalpojumu klāstu.

pirmdiena, 25.maijs, 2020
image
Piesakies līdzfinansējuma konkursam “Atbalsts ieguldījumiem uzņēmējdarbības attīstībai Jūrmalas pilsētā” otrajā uzsaukumā

Jūrmalas pilsētas dome aicina uzņēmējus pieteikties līdzfinansējumam inovatīvu un radošu tūrisma aktivitāšu īstenošanai.

piektdiena, 22.maijs, 2020
image
Īsumā par domes maija sēdes lēmumiem

Jūrmalas pilsētas domes 21. maija sēdē tika skatīti gandrīz 70 jautājumi: veikti grozījumi pilsētas budžetā, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, dzīvojamo telpu īri, nekustamā īpašuma izsolēm un citi.

piektdiena, 22.maijs, 2020
image
Jūrmalā uzņēmēju atbalstam atcels ielu tirdzniecības nodevu līdz gada beigām

Jūrmalas pilsētas dome līdz gada beigām āra kafejnīcas un ielu tirgotājus atbrīvos no pašvaldības nodevas par ielu tirdzniecību un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Tā šodien, 21.maijā, domes sēdē lēmusi Jūrmalas pilsētas dome.

ceturtdiena, 21.maijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2020
PILSĒTAS KARTE