image
Jūrmalā sākti Lielupes pamatskolas ēku kompleksa būvdarbi

Jūrmalā, Aizputes ielā 1a, sākta Lielupes pamatskolas ēkas pārbūve un jaunas sporta zāles būvniecība. Ieguldot 11,25 miljonus eiro, 2022. gadā durvis vērs jauna, moderna mācību iestāde. Līdztekus skolas ēku kompleksam tiek veikti apjomīgi ielu pārbūves darbi, tostarp izbūvētas papildu autostāvvietas, paplašināti gājēju celiņi.

piektdiena, 7.maijs, 2021
image
Iecerēts atjaunot tirgus paviljonu Meža prospektā un būvēt hokeja halli

Domes sēdē 22. aprīlī, pamatojoties uz īpašnieka iesniegumu, tika skatīts jautājums par būvju nojaukšanu Bulduros, Meža prospektā 36; tās ir vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ēkas. Domes deputāti neiebilda būvju nojaukšanai.

otrdiena, 27.aprīlis, 2021
image
Informācija par pašvaldībā noteikto darba laiku

Informējam par pašvaldībā noteikto darba laiku šajā nedēļā.

otrdiena, 27.aprīlis, 2021
image
Izsludina papildu pieteikšanos konkursam par līdzfinansējuma saņemšanu kultūras pieminekļu saglabāšanai

Jūrmalas pilsētas dome izsludina papildu pieteikšanos konkursam par līdzfinansējuma saņemšanu kultūras pieminekļu saglabāšanai. Pieteikšanās termiņš līdz 2021.gada 11.jūnijam (ieskaitot).

piektdiena, 23.aprīlis, 2021
image
Noslēgumam tuvojas Ķemeru parka atjaunošana

Pašvaldība turpina Ķemeru apkaimes atjaunošanu – šovasar tiks pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā un ekspozīcijas iekārtošana atjaunotajā Ķemeru ūdenstornī.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā taps pilsētvides objekts “Baltijas straume”

Bulduros, izejā uz jūru, būs jauns vides objekts – “Baltijas straume”, – domes sēdē 22. aprīlī deputāti atbalstīja līdzekļu piešķiršanu tā izveidei. Objekta mākslinieciskā ideja atzinīgi novērtēta pašvaldības rīkotajā metu konkursā “Mākslinieciski augstvērtīga vides objekta izveide Jūrmalā” 2019. gadā.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Par Jūrmalas pilsētas domes 22. aprīļa sēdes lēmumiem

Domes sēdē 22. aprīlī apstiprināja Mellužu estrādes un Ķemeru ūdenstorņa ilgtermiņa darbības stratēģijas, ielu un autoceļu sarakstu ar uzturēšanas klasēm, veica grozījumus Jūrmalas pilsētas pašvaldības budžetā, pieņēma lēmumus saistībā ar teritoriju, nekustamo īpašumu un citus.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Apstiprina Mellužu estrādes un Ķemeru ūdenstorņa ilgtermiņa darbības stratēģiju

Domes sēdē 22. aprīlī apstiprināja Mellužu estrādes kompleksa un Ķemeru ūdenstorņa ilgtermiņa darbības stratēģijas 2017.–2026. gadam. Stratēģijās ir noteikti abu objektu darbības virzieni, to apsaimniekošana, uzturēšana un pārvaldība, pašvaldības atbildīgās struktūrvienības un prioritārie uzdevumi to saglabāšanai un kultūras un tūrisma pakalpojumu ilgtermiņa attīstībai.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Par Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu izstrādes norisi

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes 2020.gada 17.decembra lēmumu Nr.763 “Par Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” tika nolemts nodot publiskajai apspriešanai Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidoto redakciju.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Kauguru rotācijas aplī uz laiku satiksme tiks organizēta pa brauktuves iekšējo malu

No pirmdienas, 19. aprīļa, līdz 11. maijam rotācijas aplī Kauguros posmā starp Mazo Nometņu ielu un Talsu šoseju satiksmei būs slēgta brauktuves ārējā josla, norobežojot to ar vadstatņiem. Satiksme tiks organizēta pa brauktuves iekšējo joslu.

ceturtdiena, 15.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk