Jaunumi
image
Skan starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala 2021”

Jau 22. reizi Jūrmalā norisinās ikgadējais starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala”, kas šogad veltīts daudzstīgu instrumentiem. Konkursa 2. kārta un noslēguma koncerts 21. jūnijā un arī turpmāk būs vērojams tiešsaistē tīmekļvietnēs.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Dubultu digitālajā koncertzālē notiks klaviermūzikas albuma atvēršanas koncerts

Tiešsaistē no Dubultu digitālās koncertzāles norisināsies Imanta Zemzara klaviermūzikas albuma “Kāda cita Ceļiniekfantāzija” atvēršanas koncerts ar pianistes Diānas Zandbergas pirmatskaņojumiem. Koncerts 18. jūnijā plkst. 18.00 tiks pārraidīts koncertzāles “Facebook” lapā un Youtube kanālā “Jurmala Live”.

trešdiena, 16.jūnijs, 2021
image
Izstāde “Tūlīt” mākslas stacijā “Dubulti”

Mākslas stacijā “Dubulti” norisināsies izstāde “Tūlīt” – Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna jaunais kopdarbs. Izstāde atvērta no 18. jūnija un norisināsies līdz 5. septembrim.

trešdiena, 16.jūnijs, 2021
image
Dzintaru koncertzālē notiks Intara Busuļa koncerts ar klausītājiem klātienē

Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē 11. jūnijā notiks Rīgas festivāla atklāšanas koncerts. Uz skatuves satiksies dziedātājs Intars Busulis, “Abonementa orķestris”, Latvijas Radio bigbends un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Šis ir pirmais vasaras sezonas koncerts Dzintaros ar klausītājiem klātienē. Koncerts tiks pārraidīts arī televīzijas kanālā “ReTV”.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas pilsētas muzejā – divu gleznotāju izstādes

Priecājoties par satikšanos ar apmeklētājiem klātienē, Jūrmalas pilsētas muzejā iekārtotas divu izcilu gleznotāju izstādes. Otrā stāva zālēs skatāma Ievas Maurītes darbu izstāde “Horizonti”, bet kamīnzālē – Karinē Paronjancas (Karine Paronyanc) izstāde “Bio sistēmas”. Abas izstādes apskatāmas līdz 4. jūlijam.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
image
Kultūras ministrijā iesniegts Jūrmalas pieteikums konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”

Jūrmalas un Kurzemes kaimiņu novadu kopīgi veidotais pieteikums konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” 4. jūnijā iesniegts Latvijas Republikas Kultūras ministrijā.

piektdiena, 4.jūnijs, 2021
image
Dzintaru koncertzālē skanēs festivāla “Rīga Jūrmala” koncerti

Simfonisko orķestru festivāls “Rīga Jūrmala”, kas sevi pieteicis kā vienu no vasaras klasiskās mūzikas galamērķiem Eiropā, šovasar izskanēs 20 koncertos Rīgā un Jūrmalā. Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē Jūrmalā norisināsies astoņi festivāla koncerti.

ceturtdiena, 3.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas kultūras iestādes atsāk apmeklētāju uzņemšanu klātienē

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, no 3. jūnija individuāliem apmeklējumiem pieejamas Jūrmalas kultūras iestādes – Jūrmalas pilsētas muzejs, Jūrmalas Brīvdabas muzeja ekspozīcijas telpas un Aspazijas māja, kā arī Jūrmalas Centrālā bibliotēka un tās filiāles. Pakāpeniski tiks atvērtas arī pārējās kultūrvietas.

trešdiena, 2.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola 60. jubilejas gadā atklāj digitālo koncertzāli un izdod grāmatu

Ar digitālās koncertzāles atklāšanu un grāmatas par skolas vēsturi atvēršanu Jūrmalas Mūzikas vidusskola noslēgs 60. gadskārtu. Svinīgās norises 28. maijā un arī turpmāk skatāmas skolas “Facebook” lapā un “Youtube” kanālā “Jurmala Live”.

piektdiena, 28.maijs, 2021
image
Vides objektu “Ķemeru Anniņa” veidos Senatnes ielā

Iedzīvotāju aptaujā par vides objekta “Ķemeru Anniņa” atrašanās vietu izvēlēta zaļā zona Senatnes ielā 5.

trešdiena, 19.maijs, 2021
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE