image
Decembrī Jūrmalā svētdienās rādīs filmu “Dvēseļu putenis”

Decembrī Jūrmalā tiks demonstrēta vēsturiskā kara drāma “Dvēseļu putenis”. Astoņi filmas seansi Jūrmalas Kultūras centrā (Jomas ielā 35) notiks svētdienās, 1., 15., 22. un 29.decembrī, plkst.13.00 un 15.40.

image
“Pārvietojumi starp atmiņu un iztēli” mākslas stacijā “Dubulti”

Mākslas stacijā "Dubulti" skatāma laikmetīgās mākslas izstāde "Pārvietojumi / Starp atmiņu un iztēli", ko veido seši mākslinieki no Latvijas, Lielbritānijas, Somijas un ASV. Izstādes kuratores – Vineta Kaulača un Inga Šteimane.

pirmdiena, 11.novembris, 2019
image
Ielūgumi uz filmas “Dvēseļu putenis” īpašo seansu ir izņemti

Jūrmalnieku aktivitāte, dodoties pēc ielūgumiem uz filmas “Dvēseļu putenis” īpašo seansu 16. novembrī, bija ļoti liela un visi ielūgumi uz šo seansu ir izņemti.

Iespēja apmeklēt filmu – vēsturisko kara drāmu “Dvēseļu putenis” – Jūrmalas Kultūras centrā būs decembrī.

 

 

 

ceturtdiena, 7.novembris, 2019
image
Izsludināts projektu konkurss profesionālās mākslas pieejamībai Jūrmalā

Sākusies pieteikumu pieņemšana pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu konkursa mērķprogrammā “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”.

otrdiena, 5.novembris, 2019
image
Kultūras centrā skatāmas Ilzes Laizānes "Noskaņas"

Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva foajē ir iespēja apskatīt mākslinieces Ilzes Laizānes izstādi “Noskaņa”. Māksliniece savos darbos iemūžina dabas, ziedu un sievietes dvēseles noskaņas, kas skatītājam liek justies kā sapnī, laimes un prieka noskaņā.

piektdiena, 1.novembris, 2019
image
Jauna pieredze un vērtīgas atziņas jauniešu teātru festivālā Jūrmalā

No 18. līdz 20. novembrim Jūrmalā norisinājās Latvijas jauniešu teātru festivāls „Rainis un Aspazija Tev”. Festivāls Jūrmalā notiek jau trešo reizi, un tā galvenā ideja ir akcentēt Raiņa un Aspazijas daiļradi un parādīt to jauniešiem saprotamā un pieņemamā veidā.

trešdiena, 30.oktobris, 2019
image
Jūrmalas Kultūras centra radošie kolektīvi aicina jaunus dalībniekus

Jūrmalas radošie kolektīvi turpina jaunu dalībnieku uzņemšanu. Pievienoties tiek aicināti visi dziedāt, dejot un muzicēt griboši jūrmalnieki. 

otrdiena, 29.oktobris, 2019
image
Jūrmalas teātris sezonu atklās ar pirmizrādi

Svētdien, 27. oktobrī, Jūrmalas teātris ar pirmizrādi “Kas esi tu – Alise Bērziņa?” pēc Leldes Stumbres darbu motīviem atklās jauno sezonu. Turpmākajā sezonā teātris skatītājiem piedāvās vairākus uzvedumus pieaugušajiem, kā arī izrādes bērniem.

otrdiena, 22.oktobris, 2019
image
"Ilmārs Blumbergs. Beigas ir" – izstāde Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7 līdz nākamā gada 22. februārim būs aplūkojama mākslinieka Ilmāra Blumberga (1943–2016) zīmējumu izstāde, kurā pirmo reizi plašākai publikai tiek eksponēti darbi, kas tapuši 2015. gadā Tenerifē, īsi pirms mākslinieka došanās mūžībā.

otrdiena, 15.oktobris, 2019
image
Kultūras pasākumi Jūrmalā

Lai arī kultūras norisēm piesātinātākais laiks ir vasara, kad notiek brīvdabas koncerti, festivāli, mākslas performances, Jūrmalā arī rudenī turpinās mākslas baudītājiem saistoša kultūras dzīve. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un baudīt koncertus, kino, teātri un mākslas izstādes Jūrmalā rudenī.

pirmdiena, 14.oktobris, 2019
Ielādēt vairāk