image
Jūras saviļņotie

Bulduru Izstāžu namā Muižas ielā 6 ir apskatāma Ata Jurgenovska pirmā personālizstāde „SAVIĻŅO-JUMS”. Lai arī piedalījies vairākos Latvijas un Jūrmalas mēroga tēlniecības konkursos, šī ir viņa pirmā personālizstāde.

piektdiena, 10.janvāris, 2020
image
Jauns gads – jaunas izstādes muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs jaunajā izstāžu ciklā skatītājiem piedāvā gleznotājas Baibas Ābelītes personālizstādi “Atļautā ilūzija” un Jūrmalas mākslinieku biedrības gada pārskata izstādi, kurā savus jaunākos darbus rāda 45 mākslinieki.

piektdiena, 10.janvāris, 2020
image
Nācis klajā grāmatas “Dubultu vēsture” otrs izdevums

Šogad nācis klajā otrs, papildināts izdevums pērn izdotajai jūrmalnieka, vēsturnieka Aināra Radovica grāmatai “Dubultu vēsture”. Pirmo izdevumu varēja iegūt tikai dāvinājumā, tagad “Dubultu vēsturi” var iegādāties grāmatveikalos.

piektdiena, 3.janvāris, 2020
image
Piesakiet pretendentus „Gada balvai kultūrā 2019”!

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina balsot par spilgtāko notikumu kultūras dzīvē 2019.gadā, kā arī izvirzīt pretendentus „Gada balvai kultūrā”.  Pretendentu balvām var pieteikt līdz 15. janvārim.

piektdiena, 20.decembris, 2019
image
Ziemassvētku festivālā skanēs vienpadsmit koncerti

Jau piekto gadu no 13. decembra līdz 7. janvārim Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņākais ziemas muzikālais notikums – Ziemassvētku festivāls. 

trešdiena, 11.decembris, 2019
image
Latviešu mākslinieki spējuši veiksmīgi definēt to, kas ir neatkarība

Bulduru Izstāžu namā 12. novembrī tika atklāta konkursa izstāde „JĀ/NEatkarība-2019”, kura aplūkojama vēl tikai līdz 7. decembrim. Izstāde dalīta divās daļās – darbi aplūkojami arī Jūrmalas pilsētas domes vestibilā.

ceturtdiena, 5.decembris, 2019
image
Aicina uz radošajām darbnīcām Gaismas parkā

Jau trešo gadu Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, mirdz gaismas skulptūras un dekori, kas veidoti no tūkstošiem lampiņu virtenēm. 

ceturtdiena, 5.decembris, 2019
image
Jūrmala aicina uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem pilsētā, ziemas noskaņu koncertiem un atpūtu Gaismas parkā.

Jūrmala aicina izbaudīt pirmssvētku un svētku laiku, apmeklējot Ziemassvētku noskaņu koncertus. Kopā ar ģimeni un draugu pulkā aicinām apmeklēt Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumus pilsētā.

trešdiena, 4.decembris, 2019
image
Kauguru bibliotēkai – 50

Kauguru bibliotēkas vēsture nesniedzas tālā pagātnē, šogad tā svin 50 gadu jubileju.

pirmdiena, 2.decembris, 2019
image
Jaunajā izstāžu ciklā – grafika, glezniecība un tēlniecība

Jūrmalas pilsētas muzejā atklāta mākslas kolekcionāra Mārtiņa Pormaņa 130 gadu jubilejai veltīta izstāde no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja un Jūrmalas pilsētas muzeja krājuma, izcilās grafiķes Neles Zirnītes jubilejas izstāde “Nele” un tēlnieka Genādija Stepanova personālizstāde “Nenoteiktības princips II”.

otrdiena, 26.novembris, 2019
Ielādēt vairāk