image
Aicina piedalīties vasaras integrētās bērnu dienas nometnēs

Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētās bērnu dienas nometnēs.

ceturtdiena, 1.jūlijs, 2021
image
Mūzikas vidusskolai piešķirta Arnolda Skrides balva

Jūrmalas Mūzikas vidusskola saņem konkursa – koncertcikla “Talants Latvijai” –Arnolda Skrides balvu, kas tiek piešķirta, izvērtējot skolas audzēkņiem piešķirto godalgu skaitu un sasniegumus konkursā sezonas laikā.

ceturtdiena, 10.jūnijs, 2021
image
Aicina jauniešus, kuri šovasar absolvē skolu, iesaistīties projektā

Projekts “PROTI un DARI!” darbojas jau 5. gadu, sniedzot atbalstu jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri šobrīd nemācas vai nestrādā.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
image
Vairāk nekā 400 Jūrmalas skolēnu saņem pašvaldības naudas balvas

Par izciliem sasniegumiem 414 Jūrmalas skolu audzēkņi saņem pašvaldības Pateicības raktus un naudas balvas. Balvas piešķirtas par izciliem sasniegumiem mācībās, olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos, mūzikas un mākslas konkursos un sporta sacensībās.  

piektdiena, 4.jūnijs, 2021
image
Sveicam visus skolēnus, skolotājus un vecākus mācību gada noslēgumā!

Veiksmi 12. klasēm, kam vēl turpinās eksāmenu laiks!   

pirmdiena, 31.maijs, 2021
image
“Zvaniņa” audzēkņi dāvina pašu audzētus ziedus

Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” audzēkņi 18.maijā pašu audzētās samtenes uzdāvināja Dienas centram pensijas vecuma personām Kauguros.

ceturtdiena, 27.maijs, 2021
image
Ģimnāzijas iniciatīvā iesaistās Latvijas skolas

Jūrmalas Valsts ģimnāzija veiksmīgi īstenojusi pilotprojektu, uzlabojot skolēnu digitālās un programmēšanas prasmes, projektā iesaistot arī četras skolas Latvijā. Lai kvalitatīvi ieviestu kompetenču pieeju, ģimnāzija sadarbojas ar Latvijas augstskolām.

ceturtdiena, 27.maijs, 2021
image
Vasaras brīvlaikā iecerētas vairāk nekā 40 nometnes

Bērnu vasaras brīvlaikā Jūrmalas pašvaldības skolas organizē dienas nometnes no 1. jūnija līdz 31. augustam. Saviem audzēkņiem Jūrmalas izglītības iestādes rīko 13 vasaras nometnes, desmit – Bērnu un jaunatnes interešu centrs (BJIC), bet 21 mācību treniņu nometni – Jūrmalas Sporta skola.

trešdiena, 26.maijs, 2021
image
Audzēkņiem un pedagogiem piešķirtas Kultūras ministrijas balvas

Par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs Kultūras ministrija piešķīrusi balvas Jūrmalas Mākslas skolas un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņiem un viņu pedagogiem.

otrdiena, 25.maijs, 2021
image
Atvērto durvju diena Bulduru Dārzkopības vidusskolā

Nāc mācīties vai turpini mācīties Jūrmalā! 8.jūnijā plkst. 15.00 tiešsaistē notiks Atvērto durvju diena Bulduru Dārzkopības vidusskolā.

piektdiena, 21.maijs, 2021
Ielādēt vairāk