SLOKA–MAJORI

 

Pienākšanas laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.13

Dzelzceļa stacija "Sloka"

 

07.15

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.17

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija/ Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07.18

Zīmuļu parks

 

07.20

Nometņu iela

 

07.21

Kauguru vidusskola

Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola

07.22

Ganību iela

 

07.24

Telšu iela

 

07.26

Mežmalas vidusskola

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola

07.28

Jurģu iela

 

07.30

Dzelzceļa stacija "Sloka"

 

07.31

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.33

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07.34

SAIVA

 

07.36

Kauguru tirgus

 

07.37

t/c Līgo

 

07.39

Lauku iela

 

07.40

Telšu iela

 

07.42

Talsu pagrieziens

 

07.43

Ventspils pagrieziens

 

07.43

Nemo

 

07.45

NRC Vaivari

Vaivaru pamatskola

07.46

Vaivari

 

07.48

Asari

 

07.49

Bērzu iela

 

07.50

Melluži

 

07.51

Puķu iela

 

07.52

Mellužu estrāde

 

07.53

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07.54

Raiņa priedes

 

07.55

Jaundubulti

 

07.56

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

07.59

Kļavu iela

 

08.01

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.02

Aspazijas muzejs

 

08.03

Jūrmalas dome

 

08.05

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.07

Smilšu iela

Majoru vidusskola