LIELUPE–ĶEMERI

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

14.05

Kuldīgas iela

Lielupes pamatskola

14.07

Dz. st. "Bulduri"

 

14.08

Kr. Barona iela

 

14.08

Indras iela

 

14.09

Dz. st. "Dzintari"

 

14.09

Dzintaru koncertzāle

 

14.10

Jāņa Pliekšāna iela

 

14.10

Smilšu iela

Majoru vidusskola

14.12

Dz. st. "Majori"

 

14.12

Jūrmalas dome

 

14.13

Aspazijas muzejs

 

14.14

Dz. st. "Dubulti"

 

14.16

Kļavu iela

 

14.17

Lielupes iela

Jaundubultu vidusskola

14.17

Jaundubulti

 

14.18

Raiņa priedes

 

14.19

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

14.20

Mellužu estrāde

 

14.21

Puķu iela

 

14.21

Melluži

 

14.22

Bērzu iela

 

14.23

Asari

 

14.23

Vaivari

 

14.24

NRC "Vaivari"

 

14.25

NEMO

 

14.26

Talsu pagrieziens

 

14.26

Telšu iela

 

14.27

RIMI "Kauguri"

 

14.28

Lēdurgas iela

 

14.29

Jurģu iela

 

14.31

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

14.33

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija/

Jūrmalas sākumskola “Atvase”

14.34

Zīmuļu parks

 

14.35

Nometņu iela

 

14.36

TC "Kauguri"

 

14.38

Sanatorija "Jantarnij Bereg"

 

14.39

Sanatorija "Jaunķemeri"

 

14.40

Jaunķemeri

 

14.41

Vecslocene

 

14.42

Melnezers

 

14.44

Vēršupīte

 

14.45

Meža māja

 

14.46

Sanatorija "Ķemeri"

 

14.47

Bišu iela

 

14.49

Ķemeru skola

Ķemeru pamatskola