• Noslēgumam tuvojas Ķemeru parka atjaunošana

    Pašvaldība turpina Ķemeru apkaimes atjaunošanu – šovasar tiks pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā un ekspozīcijas iekārtošana atjaunotajā Ķemeru ūdenstornī.

    ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
No 1.aprīļa par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā; ar skaidru naudu Priedainē un Vaivaros norēķināties nevar

Atsācies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Šogad caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties vairs nevar – tajos iespējams maksāt tikai ar karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem (mobilo tālruni, aproci, viedpulksteni u.tml.).

pirmdiena, 29.marts, 2021
image
Jūrmalā sākti Lielupes pamatskolas ēku kompleksa būvdarbi

Jūrmalā, Aizputes ielā 1a, sākta Lielupes pamatskolas ēkas pārbūve un jaunas sporta zāles būvniecība. Ieguldot 11,25 miljonus eiro, 2022. gadā durvis vērs jauna, moderna mācību iestāde. Līdztekus skolas ēku kompleksam tiek veikti apjomīgi ielu pārbūves darbi, tostarp izbūvētas papildu autostāvvietas, paplašināti gājēju celiņi.

piektdiena, 7.maijs, 2021
image
Aicina jauniešus piedalīties aptaujā

Aicinām jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuri dzīvo Jūrmalā, veltīt līdz 5 minūtēm un piedalīties anonīmā aptaujā, izvērtējot, kāda ir un kā mainījusies viņu fiziskā un emocionālā labsajūta pandēmijas laikā.

ceturtdiena, 6.maijs, 2021
image
Koncertlekcijā “Pasaule … francūža acīm” tiešsaistē tiekas pianists Toms Ostrovskis (Latvija) un Marija Elizabete Sīgere (Francija)

7.maijā plkst. 17.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas facebook kontā un youtube kanālā Jurmala Live izskanēs vokālās kamermūzikas koncertlekcija “Dans les yeux d'une française / Pasaule … francūža acīm”, kurā piedalīsies Dziedātāja Marija Elizabete Sīgere (Francija) un pianists Toms Ostrovskis (Latvija). Pēc abu mākslinieku koncertsnieguma, Marija Elizabete Sīgere piedāvā sarunu par komponista Kloda Debisī daiļradi un koncerta muzikālo programmu. Koncertlekcija būs skatāma neierobežotu laiku, sākot no pirmizrādes datuma 7.maijā.

piektdiena, 7.maijs, 2021
image
Informācija par pašvaldībā noteikto darba laiku

Informējam par pašvaldībā noteikto darba laiku šajā nedēļā.

otrdiena, 27.aprīlis, 2021
image
Iedzīvotāju apkalpošana attālināti – pa tālruni un e-pastā

Jūrmalas pilsētas domē un tās iestādēs apmeklētāju apkalpošana notiek attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Mākslas stacijā “Dubulti” norisinās Marokas iedvesmota izstāde

Mākslas stacijā “Dubulti” atvērta izstāde “Auce Biele. Spēks ziedēt”. Māksliniece ieradusies Latvijā, lai stāstītu par Marokā tapušiem darbiem, kas Latvijā redzami pirmo reizi; norisināsies arī mākslinieces vadītas brīvdabas darbnīcas.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
Vides instalācija “Pavasara salidojums” Horna dārzā

Horna dārzā Majoros brīvdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00 atradīsies interaktīva vides instalācija, kas saistošā veidā iepazīstina ar Latvijas dabā sastopamiem putniem.

trešdiena, 5.maijs, 2021
image
Jūrmalas mākslas skola uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam

Jūrmalas mākslas skola  uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla".

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Par Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu izstrādes norisi

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes 2020.gada 17.decembra lēmumu Nr.763 “Par Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” tika nolemts nodot publiskajai apspriešanai Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidoto redakciju.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām.  Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izplatību, joprojām aicinām ikvienu jūrmalnieku ievērot piesardzības pasākumus, kas aizvien vērsti uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības.

piektdiena, 7.maijs, 2021
image
Jūrmalā rit Spodrības mēnesis

No 12. aprīļa līdz 14. maijam Jūrmalas pilsētas pašvaldība rīko Spodrības mēnesi, kura laikā iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas nodot gan lielgabarīta atkritumus, gan arī bioloģiski noārdāmos atkritumus – savāktās lapas, zāli. Atkritumu izvešana iepriekš jāpiesaka – pieteikšana no 12. aprīļa līdz 23. aprīlim.

pirmdiena, 29.marts, 2021
image
Jūrmala senioriem un skolēniem izmaksā īpašus pabalstus ārkārtējā situācijā

No 10.marta jūrmalnieki aicināti iesniegt iesniegumus īpašo Covid-19 pabalstu saņemšanai Jūrmalā deklarēto skolēnu ģimenēm un pilsētas pensionāriem. Skolēniem paredzēts 100 eiro pabalsts, pensionāriem – papildus vēl 50 eiro medicīnas izdevumiem pie jau esošā 100 eiro pabalsta.

trešdiena, 10.marts, 2021
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
maijs 2021