• Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem!

    Līdz 31. oktobrim aicinām pieteikt pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem.

    Godinot cilvēkus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu noteiktu nozaru, kā arī pilsētas un valsts attīstībā, pateiksim paldies tiem, kas savu darbu dara no sirds, nes Jūrmalas vārdu Latvijā un pasaulē!

    piektdiena, 13.septembris, 2019
image
Piedalieties aptaujā!

Jūrmalnieki aicināti izteikt viedokli par azartspēļu klāsta paplašināšanu Kauguros. Pašvaldība ir iebildusi pret azartspēļu klāsta paplašināšanu pilsētā, taču tiesvedības procesa ietvaros ir nepieciešams arī iedzīvotāju viedoklis.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Aicina izvirzīt Sabiedriskā labuma balvai

Jūrmalas pilsētas dome līdz 31. oktobrim aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai.

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Dubultu koncertzālē notiks tikšanās ar “Ensemble Raro” mūziķiem

Uz tikšanos 15. oktobrī plkst.18.00 Dubultu koncertzālē Strēlnieku prospektā 30 aicina kvartets “Ensemble Raro”.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
image
Jaunajā izstāžu ciklā Jūrmalas pilsētas muzejā – trīs gleznotāju izstādes

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29) 16. oktobrī plkst. 17.00 atklās trīs mākslinieku izstādes – kamīnzālē būs skatāma gleznotājas Antras Ivdras personālizstāde “Ūdens raksts”, bet 2.stāva izstāžu zālēs – Ineses Ziemeles darbu retrospekcija izstādē “Alfa un Omega” un Jāņa Veisa gleznotie dabas motīvi izstādē “Ainavas un ziedi”.

trešdiena, 9.oktobris, 2019
image
"Ilmārs Blumbergs. Beigas ir" – izstāde Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7 no šā gada 18. oktobra līdz nākamā gada 22. februārim būs aplūkojama mākslinieka Ilmāra Blumberga (1943–2016) zīmējumu izstāde, kurā pirmo reizi plašākai publikai tiek eksponēti darbi, kas tapuši 2015. gadā Tenerifē, īsi pirms mākslinieka došanās mūžībā.

otrdiena, 15.oktobris, 2019
image
Kultūras pasākumi Jūrmalā

Lai arī kultūras norisēm piesātinātākais laiks ir vasara, kad notiek brīvdabas koncerti, festivāli, mākslas performances, Jūrmalā arī rudenī turpinās mākslas baudītājiem saistoša kultūras dzīve. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un baudīt koncertus, kino, teātri un mākslas izstādes Jūrmalā rudenī.

pirmdiena, 14.oktobris, 2019
image
Jūrmalā notiks Latvijas jauniešu teātru festivāls

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā norisināsies 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls “Rainis un Aspazija Tev”. Šāgada festivāla formāts būs meistarklases, kurās apgūto festivāla dalībnieki plašākai publikai parādīs trīs aktivitātēs – fotosesijā Bulduru pludmalē, performancē Jomas ielā un festivāla noslēguma pasākumā Jūrmalas teātrī.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Turpinās Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde

Izveidota interaktīvā karte un sākta saņemto priekšlikumu izskatīšana Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrādei.

trešdiena, 2.oktobris, 2019
image
Rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība rudenī nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas.

ceturtdiena, 5.septembris, 2019
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
oktobris 2019