• Jūrmalas pašvaldībai būs jauna mājaslapa

    No šodienas, 12. jūlija pēcpusdienas Jūrmalas pilsētas pašvaldībai būs jauna tīmekļvietne. Tā veidota Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajā platformā, ko izstrādājusi Valsts kanceleja. Tas nozīmē, ka Jūrmalas pašvaldība izmantoja valsts piedāvāto tehnisko un dizaina risinājumu, un ievietoja tajā savu saturu.

    trešdiena, 7.jūlijs, 2021
image
Jūrmala iekļūst konkursa 2027. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta Latvijā nākamajā kārtā

Šodien, 8. jūlijā, noslēgusies konkursa par Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 nosaukumu Latvijā pirmā kārta. Nākamajai konkursa atlases kārtai izvirzīta arī Jūrmala.

ceturtdiena, 8.jūlijs, 2021
image
Par iebraukšanu Jūrmalā vasaras sezonā jāmaksā nodeva

Par iebraukšanu Jūrmalā vasaras sezonā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Caurlaižu punktos Priedainē un Vaivaros norēķināties var tikai ar maksājumu karti vai elektroniskajiem bezkontakta maksāšanas līdzekļiem. Aicinām braucējus caurlaides iegādāties elektroniski.

piektdiena, 18.jūnijs, 2021
image
Jūrmalā ieliek pamatakmeni jaunai sporta zālei

Jūrmalā, Aizputes ielā 1a, šodien ielikts pamatakmens jaunai sporta zālei. Jaunā sporta zāle būs daļa no jaunās Aspazijas pamatskolas kompleksa, un nodrošinās mūsdienīgas un daudzveidīgas sportošanas iespējas Jūrmalas bērniem un jauniešiem. Objektu plānots pabeigt nākamā gada vasarā.

piektdiena, 9.jūlijs, 2021
image
Biennāles “Marīna 2021” mākslas norises šovasar piepildīs Jūrmalu no Buļļuciema līdz pat Ķemeriem

No 8.jūlija līdz 29.augustam Jūrmalas mākslas telpās no Buļļuciema līdz Ķemeriem notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle “Marīna 2021”. Biennāles plašā programma ietver  glezniecības, laikmetīgās mākslas un fotogrāfijas izstādes, ielu mūziku, slēpņošanas spēli ģimenēm ar bērniem un domnīcas – diskusijas jauniešiem un pieaugušajiem.

piektdiena, 2.jūlijs, 2021
image
Donoru diena Jūrmalā

Valsts Asisns donoru cerntrs aicina ceturtdien, 15. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 14.00 ziedot asinis Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110.

trešdiena, 7.jūlijs, 2021
image
Grantu programmā “(ie)dvesma” jaunos uzņēmējus atbalstīs ar 80 000 eiro

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā, jau piekto reizi norisināsies grantu programma “(ie)dvesma”, ko īsteno SEB banka kopā ar Jūrmalas pilsētu, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ogres, Siguldas un Stopiņu novadiem.

otrdiena, 6.jūlijs, 2021
image
Ikgadējais Jūrmalas velomaratons notiks 22.augustā

22. augustā Dzintaros norisināsies tradicionālais Jūrmalas velomaratons. Riteņbraucēji un sportisko aktivitāšu cienītāji varēs sacensties Tautas (30 km), Ģimenes (15 km) un Bērnu (0,5–1 km) distancē. Reģistrējoties ar Jūrmalas iedzīvotāja karti, dalība Jūrmalas velomaratonā ir bez maksas.

otrdiena, 6.jūlijs, 2021
image
Aicinām Jūrmalas tirdzniecības, viesmīlības, SPA, izklaides, medicīnas un ražošanas jomas uzņēmējus pieteikties uzņēmēju konsultatīvajā padomē!

Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes darbības mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Jūrmalas pilsētā un uzturēt efektīvu dialogu starp Jūrmalas pilsētas pašvaldību un vietējiem uzņēmējiem.

otrdiena, 6.jūlijs, 2021
image
Darbu klātienē atsāk Jūrmalas pilsētas dome un iestādes

No 13. jūlija tiek atsākta iedzīvotāju apkalpošana klātienē Jūrmalas pilsētas domeē un tās iestādēs,

ceturtdiena, 1.jūlijs, 2021
image
Iespēja saņemt Covid-19 vakcinācijas sertifikātus izdrukātā formā

No šodienas, 1. jūlija, Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centros iedzīvotājiem ir iespēja saņemt izdrukātus Covid-19 vakcinācijas sertifikātus.

ceturtdiena, 1.jūlijs, 2021
image
Cilvēkiem ar invaliditāti Jūrmalā pieejams inventārs atpūtai pludmalē

Iedzīvotājiem ar invaliditāti, arī dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem, Kauguru un Jaunķemeru pludmalē bez maksas ir pieejams atpūtas inventārs aktīvai atpūtai – tandēmriteņi, trīsriteņi un peldrati, kā arī sauļošanās krēsli.

ceturtdiena, 17.jūnijs, 2021
image
Kur Jūrmalā vakcinēties pret Covid-19

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai zvanot vai jautājot savam ģimenes ārstam.

otrdiena, 15.jūnijs, 2021
image
Kas jāņem vērā, atpūšoties pludmalē

Ik vasaru Jūrmalas pludmale kļūst par iecienītu atpūtnieku galamērķi. Lai nesabojātu ieplānoto atpūtu pludmalē, ir vairāki noteikumi, kas jāievēro un jāņem vērā, atrodoties kūrortpilsētas pludmalē un peldvietās.

trešdiena, 2.jūnijs, 2021
Visi jaunumi
septembris 2022